КЗ "Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" ЗОР
Ура, канікули! PDF Друк e-mail
Четвер, 27 червня 2019, 07:55

Діточки нашої школи з великим нетерпінням чекали цього дня, коли поїдуть до табору та США. Дітей до подорожі відправляли всі працівники нашої школи. Нехай це літо для дітей буде цікавим, яскравим, незабутнім, веселим... А ми, дорослі, будемо з нетерпінням чекати на них у нашій шкільній родині.

Останнє оновлення на Четвер, 27 червня 2019, 09:45

Журнал "Виховна робота в школі" PDF Друк e-mail
Середа, 26 червня 2019, 12:31

Вихователь І категорії КЗ "Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" ЗОР Моісєєва Т.М. надрукувала статтю "Мій рідний край - історія жива". В черневому номері 2019 року в журналі "Вихована робота в школі". Метою якої є поглиблення інтересу до рідного краю, ознайомлення дітей із витоками його історії, формування знання про Гуляйпільщину та їх людей; виховування почуття громадянськості, гордості за наших людей.

Останнє оновлення на Середа, 26 червня 2019, 12:36

День захисту дітей PDF Друк e-mail
Четвер, 06 червня 2019, 09:30

1 червня, у День захисту дітей, власники мотоциклів влаштували масовий «пробіг» містом та заїхали привітати вихованців Гуляйпільської спеціальної школи-інтернату — із солодкими гостинцями. Від таких колоритних «залізних коней» і не менш колоритних вершників діти прийшли у шалене захоплення — кожному хотілося як не сісти за кермо, то хоча б ретельно оглянути мотоцикли і обов’язково помацати.
Ще більше щастя відчули, коли директор школи дозволив все ж прокотитися, але дуже обережно й під пильним наглядом вихователів, правоохоронців та самих байкерів. Тож, під дитяче радісне «ураааааааа!» на території школи почався сумісний тест-драйв.

Останнє оновлення на Четвер, 06 червня 2019, 09:34

Останній дзвінок PDF Друк e-mail
Вівторок, 04 червня 2019, 20:48

Крім країн, позначених на географічних картах, є велика густонаселена Країна Дитинства, звідки тече могутня річка людського життя, де все і починається. І сьогодні в нашій дружній шкільній родині знову свято. Свято Останнього дзвоника, свято дитинства, свято початку довгожданних літніх канікул! Усією шкільною родиною ми вітали наших випускників. Нашу радість, веселий настрій з нами сьогодні розділили наші друзі із Запорізької митниці – Сідашова Наталя та Титаренко Андрій. Вони привітали дітлахів і дорослих із закінченням навчального року і подарували три велосипеда. Родзинкою свята стала поява мультяшних героїв – Маші і Ведмедя, які чудово розважили дітей і дорослих. Найщиріші слова подяки адресуємо всім педагогам, працівникам закладу, батькам у вихованні наших дітей. Бажаємо всім присутнім міцного здоров’я, добра, злагоди, любові, нашим дітям - веселого і радісного літечка, випускникам – успішного і щасливого життя.

Останнє оновлення на Вівторок, 04 червня 2019, 20:56

"Подорож у країну Мультляндію" PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 червня 2019, 08:58

Ставши дорослими, ми розуміємо, що найкраща пора у житті кожної людини - це дитинство. Щасливою дитина є по - справжньому не тоді, коли у неї багато іграшок, солодощів, а тоді, коли відчуває любов, турботу, підтримку найрідніших людей.

28 травня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, учні нашої школи побували у Запорізькій обласній філармонії ім. М.І.Глінки. Дітлахів гостинно запросили на святковий захід Служба у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації. Солісти філармонії підготували сюрприз - виставу "Подорож у країну Мультляндію". Наші вихованці голосно аплодували, підспівували, весело спостерігали за знайомими кадрами із мультфільмів, впізнавали улюблених героїв. Захід подарував дітям гарний настрій, приємні емоції та

незабутні враження.  Дякуємо за запрошення!

Останнє оновлення на Понеділок, 03 червня 2019, 21:53

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>