КЗ "Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" ЗОР

Скорботи полум'я священне-

То свічка пам'яті горить

За всіх безвинно убієнних

І лише зараз ми з болем у серці говоримо про генофонд українського народу, непоправно підірваний штучним голодомором 1932-1933 років. Вони могли б бути серед нас - ненароджені діти і діти ненароджених дітей... В могилу пішли найкращі і понесли найкоштовніше, що є у нації - гени розуму, милосердя, справедливості, людяності і відваги.

Останнє оновлення на Понеділок, 27 листопада 2017, 10:50

Відвідали 34 професійно –технічне училище PDF Друк e-mail
П'ятниця, 24 листопада 2017, 13:54

Пройде зовсім небагато часу, і нашим дітям  доведеться вибирати свій шлях у житті. І шлях цей розпочнеться з перехрестя, від якого розходяться тисячіÂ  доріг. І дуже важливо не помилитися у виборі шляху.  Адже від цього вибору залежить дуже багато: і матеріальний достаток, і коло спілкування, інтереси, і щастя в житті. Щоб знайти серед тисяч доріг ту єдину, яка стане справою всього життя учні нашого закладу 22листопада відвідали 34 професійно –технічне училище. Учнів ознайомили з професіями: флориста, закрійника, взуттєвика та перукаря. Діти поспілкувалися з студентами, відвідали гуртожиток.

IMG 20171122 093955

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 листопада 2017, 14:04

Всесвітній день дитини PDF Друк e-mail
Четвер, 23 листопада 2017, 10:58

У школі проходять різноманітні заходи та благодійні акції на користь дітей. 20 листопада нашими педагогами проведено правовий відео-урок «Мої права – мої обов’язки». Мета заходу полягала в тому, щоб сприяти формуванню правової культури школярів через ознайомлення з правами та свободами, викладеними в Конвенції про права дитини та прищепити усвідомлення того, що немає прав без обов’язків, а обов’язків – без прав. Продовжено захід конкурсом з розфарбовування розмальовок. Школярам потрібно було відповісти, яке право, визначене Конвенцією, було порушено казковим героєм або стосовно нього.Â Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.

Останнє оновлення на Четвер, 23 листопада 2017, 11:04

Недільний вихідний PDF Друк e-mail
Середа, 22 листопада 2017, 15:53

Професій знаєм ми чимало:
шахтар, геолог, вчитель і пілот
Творець віршів, і майстер по металу.
Прекрасні всі, найкраща ж – хлібороб.

З давніх-давен Україна славилася добрими та працьовитими людьми. Завдяки «золотим рукам» та мудрості аграріїв живе наша українська нива. З року в рік, в третю неділю листопада, у всієї нашої країни є гарна можливість відсвяткувати День працівників сільського господарства.19 листопада для учнів 3-4 класів була проведена інформаційно-пізнавальна година "Вони працюють на землі".Діти дізналися багато цікавого про професії, переглянули яскраві ілюстрації та намалювали гарні ілюстрації

eWhXga74fDoz-FKMM9N2fw

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 листопада 2017, 14:06

Заняття з фітнесу PDF Друк e-mail
Середа, 22 листопада 2017, 14:18

У суботу, 18.11, під керівництвом Лозової Т.Г відбулися тренування з фітнесу. Що таке дитячий фітнес? В першу чергу це комплекс ігрових занять,гармонійно поєднуючих в собі елементи різноманітних видів спорту, а також аеробіки, гімнастики, йоги, пілатесу та стретчінгу. Заняття проходять в цікавій ігровій формі,в музичному супроводі, з урахуванням адаптованого навантаження та фізіологічних особливостей дітей.

1yL44SPf32g CI6UrTpu7b4

Останнє оновлення на Понеділок, 27 листопада 2017, 11:15