< березня 2024 >

Освітньо-реабілітаційний простір
Тиждень української мови та літератури PDF Друк
Освітньо-реабілітаційний простір - Навчальна діяльність

З 4 по 9 березня у нашій школі пройшов Тиждень української мови та літератури. Мета проведення тижня полягала в підвищенні загальної мовної культури, прищепленні любові до української культури та мови, розвитку творчих здібностей учнів. Заходи, проведені впродовж тижня, були різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої активності, пізнання, активної життєвої позиції.

Розпочався тиждень відеолекторієм "Плекаймо українську мову". Участь у ньому взяли учні 5-10 класів.

У вівторок, 5 березня, для всіх дітей школи проведена вікторина «Ну що б, здавалося, слова». З великим задоволенням учні відповідали і показали гарні знання з мови та літератури.

У середу, 6 березня, у наполегливій боротьбі та захоплюючій атмосфері пройшла інтелектуальна гра «Найрозумніший» для 5-6 класів, де призові місця зайняли: Стародуб А., Мунтянов Б. та Майсурадзе В..

У четвер, 7 березня, у конкурсі на кращого декламатора української поезії під назвою «Одна вона у нас така – уся співуча і дзвінка» кращими були: Кравченко О., Юрченко С., Стародуб А., Васильєв О., Мунтянов Б..

У п'ятницю, 10 березня, для учнів 7-10 класів був проведений турнір знавців української мови «Мова моя калинова». Призові місця зайняли: Сайгак А., Фоменко К., Беля Ю..

У рамках святкування 210-ї річниці від дня народження Кобзаря у суботу, 9 березня, відбулась виставка учнівських ілюстрацій. Також проведений урок на тему «Таємниця генія Шевченка». Під час цього заходу діти мали змогу вшанувати пам'ять великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка, захистили презентації та улюблені поезії поета, продемонструвавши високий рівень знання творчості Шевченка, креативність мислення. Сабалдашний Д. та Піскоха І., учні 10 класу, взяли участь у всеукраїнському онлайн-конкурсі та отримали дипломи І ступеня.

Найактивніші учасники та переможці заходів тижня української мови та літератури нагороджені грамотами та подарунками.

З 26.02.2024 р. по 01.03.2024 р. тиждень математики, інформатики та фізики PDF Друк
Освітньо-реабілітаційний простір - Навчальна діяльність

З 26.02.2024 р. по 01.03.2024 р. у школі проходив тиждень математики, інформатики та фізики.

Мета: Підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності. Розвивати елементи логічного мислення, пам'ять, увагу, вміння орієнтуватися в інформаційному просторі ,розвивати творчі здібності. Виховувати терпіння, наполегливість, самостійність у роботі.

Тиждень пройшов на одному подиху, цьому допомогла командна і злагоджена робота вчителів, вихователів і учнів. Упродовж тижня використовували різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу.

У рамках тижня пройшли заплановані заходи. А саме:

Математична дуель «У світі геометрії» Вч. Павелько Н.О.

Вч. Бадалян Т.О.

Вч. Педаш Т.В.

Вікторина «Знавці математики»

Квест «Найкращий інформатик» Вч. Ігнатович Р.О.
Вікторина «Цікава фізика» Вч. Шершень С.В.

Учні показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметами. За підсумками були вручені грамоти. Усі отримали гарні оцінки і купу позитивних емоцій!

Grafik2024-02-28 18-52-06-633

2024-02-26 18-47-07-523 2024-02-26 18-47-32-830

Матеріали роботи творчої групи з теми "Шляхи формування педагогічних стратегій соціалізації особистості на уроках трудового навчання" PDF Друк

25c3a6e9a6de6a38f35b9c9c5706dc13-0

25c3a6e9a6de6a38f35b9c9c5706dc13-1

Переглянути матеріали роботи творчої групи з теми "Шляхи формування педагогічних стратегій соціалізації особистості на уроках трудового навчання"

Методична скарбничка вчителя фізики Шершня Сергія PDF Друк
Освітньо-реабілітаційний простір - Навчальна діяльність

Презентації уроків вчителя фізики Шершня С.В.

10 клас (для дітей з порушенням інтелектуального розвитку).

Розділ: Електричні явища

для використання під час дистанційного навчання

1.Elektrichne kolo Урок №1.
Тема: Електричне коло та його основні елементи
 2. Sila strumu Урок №2.
Тема: Сила струму

Матеріали роботи творчої групи «Компетентнісно-зорієнтований підхід до навчання в умовах використання технологій дистанційного навчання» PDF Друк