Освітньо-реабілітаційний простір
Штукатурно-малярна справа PDF Друк e-mail
Написав Alyona

ШТУКАТУРНО-МАЛЯРНА СПРАВА

Освіта в сучасних соціально-економічних умовах здійснює творчий пошук нових концептуальних підходів до оновлення змісту навчання, інноваційних моделей освітньо-виховної діяльності.

Як зробити так, щоб діти з більшим задоволенням і цікавістю йшли на уроки? Що зробити, щоб вивчення предметів загальноосвітнього і професійного циклу стало жвавішим, ненав’язливим, невимушеним?

Для досягнення цієї мети вчитель у будь-якому освітньому закладі має прагнути до професійного та особистісного зростання.

Головне завдання педагога - допомогти вихованцям подолати відчуження від навчання, зробити його не тільки ефективнішим, а й таким, щоб  діти отримували задоволення від своєї праці, щоб учні йшли на уроки з бажанням пізнавати щось нове, відкриті для спілкування й самовдосконалення.

ТРЕТЬЯКОВ ОЛЕГ В’ЯЧЕСЛАВОВИЧ

вчитель трудового навчання

Ким бути? Це питання рано чи пізно ставить перед собою кожна людина. Дехто розв’язує його дуже просто: наслідує приклад батьків, старшого брата, сестри, улюбленого героя популярної книги, кінофільму. А іншим нелегко обрати собі справу до душі.Багато людей обирають професію раз і назавжди і лишаються задоволеними своїм вибором. Якщо Ви невдало обрали професію, то збитки від цього будуть не лише Вам, а й суспільству. Є робота, можливо нелегка, але для суспільства дуже потрібна – професія будівельника.  Професія муляра та штукатура цінується й шанується в усіх країнах світу, бо її представники створюють найнеобхідніше для людини – нові житлові масиви, промислові комплекси, багато інших будівель, реставрують, ремонтують старі будинки.  Будівельників різних професій потрібно дедалі більше. Тим, хто захоче стати муляром чи штукатуром, свої сили, знання, ентузіазм можна прикласти на уроках трудового навчання в комунальному закладі «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат» Запорізької обласної ради.ÂÂÂ У будь-якому місті чи селі, в будь-якій країні можна побачити наслідки праці людей однієї з найнеобхідніших на Землі професій. Розкопується древнє місто - перед  очима виникають руїни старих споруд, які створили будівничі руки. Невблаганний час поглинув велику частину витворів далеких предків. Навіть залізо зотліває, а кам’яні башти, мури, собори, якщо їх не зруйнували землетруси чи самі люди,  – стоять віки, навіть тисячоліття. Як багато можуть нам розповісти старі стіни? Не треба навіть бути археологом чи архітектором, щоб збагнути велич духу і силу майстерності умільців, котрі лишили після себе зримий слід на Землі. З глибини віків вони подають нам свій голос: «Нас немає, але зроблене нами живе, захоплюючи вас красою ліній і форм, їх доцільністю і неповторністю».

Місячник профорієнтації «Професійний орієнтир» PDF Друк e-mail
Написав Maxim

Вибір професійного шляху - життєво важливе рішення для молоді. Соціально-економічна ситуація сьогодення вимагають більш раннього та ретельного професійного самовизначення школярів, у яких повинні бути сформовані усвідомлені професійні наміри та визначений шлях щодо подальшої освіти ще до закінчення основної школи. Завдання школи – підготувати підростаюче покоління до свідомого вибору професії. Цього року Місячник профорієнтації «Професійний орієнтир» проходив з 15 лютого по 15 березня. Протягом Місячника в закладі пройшли різноманітні виховні години, тренінги, практичні заняття, сюжетно-рольові ігри, виставки.

План заходів Місячника профорієнтації «Професійний орієнтир» з 15 лютого по 15 березня 2021 року

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні

1

Випуск радіогазет «Цікавий світ професій», «Як визначитися з професією»

15.02.2021

Педагог – організатор

2

Тренінгове заняття «Шлях до успіху»

18.02.2021

Соціальний педагог

3

Виховні години на тему «Від професії до успіху», «Ким бути і яким бути?»

Протягом місяця

Вихователі 9-10 кл.

4

Перегляд фільму «Сучасні професії»

22.02.2021

Класні керівники 7-8 кл., учитель ОКГ

5

Година спілкування «Усвідомлений вибір професії як запорука життєвого успіху»

24.02.2021

Педагог – організатор, вихователі 9-10 кл.

6

Сюжетно – рольові ігри «Магазин», «Салон краси», «Станція технічного обслуговування»

26.02.2021

Вихователі 2-4 кл.

7

Зустріч з працівниками районного Центру зайнятості

03.03.2021

Класні керівники 9-10 кл.,соціальний педагог.

8

Анкетування «Мій майбутній вибір»

Протягом  місяця

Класні керівники 9-10 кл., шкільний психолог

9

Випуск колективного колажу «Світ сучасних професій»

05.03.2021

Педагог-організатор, вихователі 9 кл.

10

Виховні години «Вчись учитись, щоб уміти трудитись»

08.03.2021

Класні керівники  5-7 кл.

11

Виставка рекламної літератури «Обирай робітничу професію»

10.03.2021

Бібліотекар

12

Перегляд повчальних мультфільмів «Ким бути?», «Абетка професій»

12.03.2021

Класоводи 1-4 кл.

13

Трудова акція «Весняні клопоти»

13.03 - 14.03.2021

Класні керівники, вихователі 1-10 кл.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 127