Сторінка випускників
Випускний 2016 PDF Друк e-mail
Субота, 28 травня 2016, 16:12

Випускний 2016!!!

Теплий, радісний, чарівний, надзвичайний, неймовірний випускний вечір відбувся для дітей нашоі школи, організований засновниками школи "ЭйдоС"

Гредінаровою Оленою Михайлівною та Гредінаровим Ігорем Леонідовичем,

заступником Гредінаровою-Пріваловою Яною Ігорівною,

педагогом-організатором Козаченко Юлією Андріївною.

DSC01888 DSC01653

Останнє оновлення на Неділя, 19 березня 2017, 20:15

Випускний 2015 PDF Друк e-mail
П'ятниця, 12 червня 2015, 17:43

Під щирі оплески друзів старшокласники вирушили шкільною стежкою назустріч дорослому життю.

DSC09173

Цього дня на них чекав серйозний іспит - підсумковий урок-звіт, де учні, як на екзамені, демонстрували свої знання, уміння та навички.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 червня 2015, 08:44

Успішні випускники - наша гордість PDF Друк e-mail
Написав Alyona
П'ятниця, 16 січня 2015, 12:37

Успішні випускники - завжди гордість для педагогів, а особливо, якщо це діти, які самі пробивали собі дорогу в життя.

Приємним сюрпризом в канікулярні дні виявився приїзд випускників: Буднікова Артема, Безносової Маринки, Зуйкової Ганни, Пухтія Миколи.

3  4

Ці вже дорослі молоді люди не просто завітали в гості, щоб провідати рідну домівку; вони, як ніхто інший, знали, що дітям, яких ніхто не забрав на канікули, хочеться дива та подарунків.

А тому прихопили з собою нових друзів, цікаву виставу, веселі ігри, гарний настрій та, звичайно ж, подаруночки і влаштували справжнє різдвяне диво для своїх маленьких побратимів.

Дякуємо вам, наші любі, за вашу любов, турботу та розуміння проблем дітей, які потребують особливої уваги!

Ви - наша гордість!!!

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 січня 2015, 18:38

Наші випускники PDF Друк e-mail
Написав Alyona
П'ятниця, 26 грудня 2014, 22:16

Широкі двері навчального корпусу, ніби в обійми, хапають діточок, котрі поспішають на Новорічне свято до спортивної зали. Саме в обійми, бо у нас кожна дитина охоплена любов'ю, турботою, теплом єдиної родини. У ніжності, піклуванні та з материнськими цілунками зростає тут малеча.

Доля, посміхнувшись декотрим із них, дарує прийомні сім'ї, а ми радіємо, коли діти почуваються щасливими. А ще радіємо тому, що наші вихованці досить часто приїздять на гостину туди, де зростали, де почали впевнено  промовляти слова та склади, потім читати речення, тексти, де розкривали найпотаємніші куточки своїх маленьких сердечок вихователям та вчителям, де вчилися дружити і любити.

Дві кращі учениці Оля Вітковська та Даша Шкурка потрапили у чудову прийомну родину. Там потоваришували з новими друзями та мають гарну сім'ю. Проте, серденьком тягнуться діти до гуляйпільської родини, де залишилися близькі та рідні серцю люди (діти і дорослі). Дівчата виявили бажання залишитися гостями у школі на новорічні свята, бо відчувають, що тут, у батьківській оселі, вони залишили свої маленькі корінці, адже всім відомо "хто забуває мтинуле, у того немає майбутнього". Наші діти навчені памятати добро, бо багато його мали.

Брати Дерев`яки Олег та Сашко теж із задоволенням приїхали відпочити та набратися енергії до  рідної домівки та як "в старі добрі часи" пограли з директором в свою улюблену спортивну гру -теніс.

Поспішали до рідної школи і минулорічні випускники діти-сироти Літвінов Влад та Погонишев Олег, щоб зустрітися з рідними їм людьми та  поділитися своїми успіхами та здобутками. А ще про щось розпитували у директора та вихователів, бо так і має бути, коли батьки після розлуки зустрічаються зі своїми кровинками, які отримали від них у спадок розум, силу, характер і наполегливість.

І щоб там не говорили, та недарма ми віддаємо кожному вихованцю часточку свого серця. Адже бачимо результат, і це самі приємі моменти для педагога.

Останнє оновлення на Четвер, 01 січня 2015, 16:36

Даринко!Нехай стелиться тобі дорога рушниками! PDF Друк e-mail
Неділя, 23 лютого 2014, 16:29

Оскільки цими днями із нашого затишного інтернатського гніздечка від’їжджає до далекої Америки подружка і однокласниця Скуднова Даша, ми організували грандіозне свято!

Останнє оновлення на Неділя, 19 березня 2017, 20:16

<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>