< березня 2024 >

Puhtiy

Випускний 2020 PDF Друк e-mail
Написав Maxim
29 травня шкільна родина зібрала на подвір'ї школи своїх діточок для того, щоб відправити випускників у самостійне життя, а малечу - на літні канікули. На свято приїхав Андрій Білоконний, представник благодійного фонду "ДІМ І КО", разом зі своєю дружиною. Вони подарували випускникам рюкзаки та побажали успіхів, щастя у дорослому житті.
Директор Сергій Столяренко привітав випускників із дорослим життям, а малечі побажав гарних літніх канікул.
Класні керівники - Антоніна Шаровська, Олена Вовк, Максим Шеремет, разом із вихователями - Альоною Животовською, Тетяною Наріжною, Таісією Моісеєвою, Наталією Дашевською, Іриною Панченко, Віктором Домашенком, Владиславом Якименком вітали гарними словами і закружляли у шкільному вальсі разом із своїми випускниками.
Випускниці Вікторії Фоменко та учню 2- Б Цимбайлу Івану випала можливість надати останній шкільний дзвоник.
Тож, дорослі наші випускники, у добру путь, у самостійне життя! Будьте впевнені у собі, летіть на крилах успіху, будьте гордістю нашої школи та всієї України!

Випускний 2016 PDF Друк e-mail

Випускний 2016!!!

Теплий, радісний, чарівний, надзвичайний, неймовірний випускний вечір відбувся для дітей нашоі школи, організований засновниками школи "ЭйдоС"

Гредінаровою Оленою Михайлівною та Гредінаровим Ігорем Леонідовичем,

заступником Гредінаровою-Пріваловою Яною Ігорівною,

педагогом-організатором Козаченко Юлією Андріївною.

DSC01888 DSC01653

Випускний 2015 PDF Друк e-mail
Написав Maxim

Під щирі оплески друзів старшокласники вирушили шкільною стежкою назустріч дорослому життю.

DSC09173

Цього дня на них чекав серйозний іспит - підсумковий урок-звіт, де учні, як на екзамені, демонстрували свої знання, уміння та навички.

Успішні випускники - наша гордість PDF Друк e-mail
Написав Alyona

Успішні випускники - завжди гордість для педагогів, а особливо, якщо це діти, які самі пробивали собі дорогу в життя.

Приємним сюрпризом в канікулярні дні виявився приїзд випускників: Буднікова Артема, Безносової Маринки, Зуйкової Ганни, Пухтія Миколи.

3 4

Ці вже дорослі молоді люди не просто завітали в гості, щоб провідати рідну домівку; вони, як ніхто інший, знали, що дітям, яких ніхто не забрав на канікули, хочеться дива та подарунків.

А тому прихопили з собою нових друзів, цікаву виставу, веселі ігри, гарний настрій та, звичайно ж, подаруночки і влаштували справжнє різдвяне диво для своїх маленьких побратимів.

Дякуємо вам, наші любі, за вашу любов, турботу та розуміння проблем дітей, які потребують особливої уваги!

Ви - наша гордість!!!