Віртуальний методичний кабінет

Вівторок, 25 вересня 2018, 12:44

1-4 РВ

Останнє оновлення на Вівторок, 25 вересня 2018, 12:49

Освітня програма КЗ"Гуляйпільська спеціальна зазальноовсвітня школа-інтернату" ЗОР PDF Друк e-mail
Середа, 19 вересня 2018, 08:32

Рисунок

Останнє оновлення на Середа, 03 жовтня 2018, 08:50

наказ та положення про академічну доброчесність PDF Друк e-mail
Четвер, 13 вересня 2018, 12:42

__серпень 2018 №__

Про затвердження Положення про академічну доброчесність в закладі

відповідно до ст.42 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017№2145-VІІІ з метою дотримання професійних стандартів та етичних принципів учасників освітнього процесу

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити Положення про академічну доброчесність в закладі (додається)

2. Затвердити склад Комісії з питань академічної доброчесності в наступному складі :

Голова – Столяренко С.А., директор закладу;

Члени комісії: Куценко Г.І., заступник директора;

Аблямєтова І.М., заступник директора;

Шаровська А.І. голова ПК;

Третьяков О.В. голова м/о;

Ковальова Л.І. вихователь;

Паливода В.В. вчитель.

3.Довести дане Положення до педагогічних працівників закладу освіти.

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор С.А. Столяренко

З наказом ознайомлені: Куценко Г.І. Аблямєтова І.М.

Останнє оновлення на Четвер, 13 вересня 2018, 12:51

Звіт заступника директора з навчаної роботи PDF Друк e-mail
Четвер, 13 вересня 2018, 12:33

Перелік комплектів навчальних програм, рекомендованих МОН України, за якими здійснюється освітній процес у КЗ «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами

1.Комплект навчальних програм для дітей з порушенням інтелектуального розвитку, 2-4 клас (українська мова, літературне читання, сходинки до інформатики, трудове навчання, фізкультура, математика, образотворче мистецтво, музичне мистецтво, я у світі, природознавство, основи здоров’я).

2.Комплект навчальних програм для дітей з затримкою психічного розвитку, 2-4 клас (українська мова, літературне читання, сходинки до інформатики, трудове навчання, фізкультура, математика, образотворче мистецтво, музичне мистецтво, я у світі, природознавство, основи здоров’я).

3.Комплект навчальних програм для дітей з інтелектуальними порушеннями для 5-10-х класів (українська мова, українська література, Я у світі, історія України, основи правознавства, математика, природознавство, географія, фізика і хімія у побуті, музичне мистецтво, образотворче мистецтво, трудове навчання, інформатика, основи здоров’я, фізична культура)

Комплект навчальних програм для дітей з затримкою психічного розвитку для 5-10-х класів (українська мова, українська література, зарубіжна література, іноземна мова, історія України, Всесвітня історія, основи правознавства, математика, алгебра, геометрія, природознавство, біологія, географія, фізика, хімія, музичне мистецтво, образотворче мистецтво, трудове навчання, інформатика, основи здоров’я, фізична культура)

Останнє оновлення на Четвер, 13 вересня 2018, 12:42

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>