Методичне об'єднання вчителів початкових класів

Методичне об'єднання вчителів початкових класів
Проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класів. PDF Друк e-mail
Четвер, 17 травня 2018, 12:36

засідання педагогічної ради від 15 травня 2018 року

Голова - Столяренко С.А.

Секретар – Денисенко І.В.

Присутні - 50 чоловік

Порядок денний:

1. 1.Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класів.

1.СЛУХАЛИ:

Заступника директора школи з навчальної роботи Куценко Г. І. Відповідно до Положення по конкурсний відбір проектів підручників для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2018 року №248 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 березня 2018 року за №359/31811, наказу Міністерства освіти і науки України від 02 квітня 2018 року № 310 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти», та з метою організації прозорого вибору закладами освіти проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, що можуть видаватися за кошти державного бюджету, Міністерство освіти і науки України просить забезпечити виконання зазначеного Положення, провести конкурсний відбір проектів підручників для 1 класів та оформити результати вибору. Вчителі початкових класів здійснили вибір проектів підручників для 1 класів відповідно до Інструктивно – методичних матеріалів.

Останнє оновлення на Четвер, 17 травня 2018, 18:39

Методоб'єднання вчителів початкових класів PDF Друк e-mail
Середа, 21 грудня 2016, 12:19

31 жовтня 2016р. методичне об'єднання вчителів початкових класів на засіданні педагогічної ради школи обговорило питання "Формування мовленнєвих компетентностей учнів початкових класів засобами педагогічної гри". Визначена була актуальність теми, названі напрямки роботи вчителів, надані рекомендації педагогам у втіленні даного питання. Своїм досвідом поділились вчителі початкових класів: Педаш Т.В., Манжара Т.В. Плакса Н.В., про роботу з особливими дітьми - Гонтарь І.Д., Дерев'янко М.А.; доповнила інформацію вчителів - логопед Хохотва І.І. Для повного висвітлення даного питання керівником м/о Паливода В.В. було використано презентацію, яку представили на засіданні педагогічної ради школи.

IMG 20161031 091147 IMG 20161031 091550

Останнє оновлення на Середа, 07 лютого 2018, 09:20

Засідання методичного об`єднання вчителів початкових класів PDF Друк e-mail
Написав Alyona
П'ятниця, 30 січня 2015, 16:19

Зміст роботи методичного об’єднання початкових класів носить переважно навчально – методичний характер.

На цьому засіданні були відображені результативність і підсумки методичної роботи за І семестр 2014-2015н.р. Також на засіданні опрацьовано нові норми оцінювання в початковій школі та обговорено санітарно – гігієнічні норми.

Семенюта Наталія Григорівна провела семінар: « Нетрадиційна наочність у корекційній роботі з дітьми молодшого шкільного віку» де цікаво, демонструючи наочні посібники, показала спектр своєї педагогічної діяльності.

Огляд новинок методичної літератури зробила вчитель 4-Б класу Дерев’янко Марина Анатоліївна. Життя наполегливо вимагає творчо ставитися до вибору тем, над якими працюємо.

Чим різноманітніші форми роботи, тим більше можливості у вчителя для творчості.

Голова м/о: Плакса Н.В.

Останнє оновлення на Середа, 07 лютого 2018, 09:22

Семінар - практикум "Конфлікти і їх подолання" PDF Друк e-mail
Написав Alyona
Середа, 08 травня 2013, 13:44

Семінар - практикум "Конфлікти і їх подолання"

Вправа №1 "Сніжинка"

Мета: дати можливість побачити причини виникнення конфлікту , оскільки одна і та ж інформація сприймається різними людьми по різному.

Вправа №2 "Серце людини" за допомогою цієї вправи ми наочно зрозуміли як "грається" наше сердце під час конфліктних ситуаціях.

Останнє оновлення на Середа, 07 лютого 2018, 10:55