Методичне об'єднання вихователів

Методичне об'єднання вихователів
Четвер, 11 січня 2018, 12:55

11 січня було проведено методичне об'єднання вихователів на тему: "Соціалізація - основа успішного розвитку особистості школяра".

Мета: підвищити рівень психолого-педагогічної підготовки педагогів щодо проблеми соціалізації школярів; активізувати вміння педагогів проектувати власну діяльність щодо успішної соціалізації школярів: розвивати вміння дискутувати й аргументувати.

Засідання було проведено у формі тренінгу за методом Едварда де Боно "Шість капелюхів". Вихователі були ознайомлені з експрес-інформацією про соціалізацію школяра; проведені вправи: "Побажай собі та іншим", "Дискусія", "Гра "Сонце" та розібрали педагогічні ситуації.

Останнє оновлення на Середа, 07 лютого 2018, 09:15

Вівторок, 01 листопада 2016, 09:05

31 жовтня відбулося засідання методичного об'єднання вихователів на тему: "Сутність та особливості розвитку особистості".

"Поняття особистості є одним з основних в сучасній психології...", - саме такими словами розпочала засідання голова м/о Ведмідь Л.І.

Останнє оновлення на Середа, 07 лютого 2018, 09:13

Четвер, 24 березня 2016, 13:46

23 березня відбулося засідання методичного об'єднання вихователів під назвою "Я - особистість"

Останнє оновлення на Середа, 07 лютого 2018, 09:14

Засідання методичного об`єднання вихователів PDF Друк e-mail
Написав Alyona
Четвер, 29 січня 2015, 15:33

Підходять до кінця затяжні зимові канікули. Переглядаючи сайт, здається , що в нашій школіÂ тільки

співають та танцюють, але це не так. Паралельно дитячим  веселощам у педагогів кипить методична робота.

29 січня в школіÂ  проведено засідання методичних об’єднань.

Вони є структурним підрозділом  науково – методичної служби закладу.

На методичному об’єднанні вихователів  було розглянуто тему: « Професійні якості корекційного педагога».

П.П.Блонський сказав: « Справжнім вихователем є лише той, хто пробуджує у дитини дух,

що дрімає, і надає їй сили для органічного розвитку».

DSC05002 DSC05006

Останнє оновлення на Середа, 07 лютого 2018, 09:17