Протидія булінгу
Заява про випадки булінгу PDF Друк e-mail
П'ятниця, 23 жовтня 2020, 10:48

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)"https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2657-19

Процедура подання (з дотриманням конфіденційності) заяви про випадки булінгу (цькування)

1.Усі здобувачі освіти, педагогічні працівники закладу, батьки та інші учасники освітнього процесу повинні обов’язково повідомити директора навчального закладу про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

2. На ім’я директора закладу пишеться заява (конфіденційність гарантується) про випадок боулінгу (цькування).

3. Директор закладу видає наказ про проведення розслідування та створення комісії з розгляду випадку булінгу (цькування), скликає її засідання.

4. До складу такої комісії входять педагогічні працівники (у тому числі психолог, соціальний педагог), батьки постраждалого та булерів, керівник навчального закладу та інші зацікавлені особи.

5. Рішення комісії реєструються в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів усіх членів комісії.

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) та відповідальність осіб, причетних до булінгу

1.Директор закладу має розглянути звернення у встановленому порядку.

2.Директор закладу створює комісію з розгляду випадків булінгу, яка з’ясовує обставини булінгу.

3.Якщо комісія визнала, що це був булінг, а не одноразовий конфлікт, то директор ліцею повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.

4.Особи, які за результатами розслідування є причетними до булінгу, несуть відповідальність відповідно до частини другої статті 13 (вчинення правопорушень за статтею 1734) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 жовтня 2020, 10:51

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню) PDF Друк e-mail
Середа, 24 червня 2020, 10:15

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2019, № 5, ст.33)

Верховна Рада України постановляє:I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., № 51, ст. 1122):

1)частину другу статті 13 після цифр "173" доповнити цифрами "173-4";

2) доповнити статтею 173-4 такого змісту:

"Стаття 173-4. Булінг (цькування) учасника освітнього процесу

Останнє оновлення на Середа, 24 червня 2020, 10:30

Стоп булінг PDF Друк e-mail
Четвер, 23 січня 2020, 12:48

До школи завітали представники поліції та уповноваженого органу з питань пробації, щоб розповісти дітям про булінг. Прояв жорстокості - називають словом " булінг".Ціль цього візиту - сприяти протистоянню різним видам насильства; сприяти оволодінню інформацією про юридичний захист та психологічну допомогу; сприяти формуванню вміння розпізнавати різні види насильства. Учням пояснили поняття " булінг", показали через презентацію наявну ситуацію в Україні. Адже, на превеликий жаль, до нашого часу, прояв жорстокості не зникає у дитячому світі, а лише набуває більших масштабів та страшних наслідків. Старшокласники разом із дорослими дискутували та робили висновки.

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 жовтня 2020, 09:57

Ми - проти булінгу PDF Друк e-mail
Субота, 21 вересня 2019, 07:41

У рамках профілактичної роботи у школі на цьому тижні були проведені наступні заходи з попередження проявів булінгу:

- бесіди в групах "Знай свої права, виконуй обов'язки";

- круглий стіл з учнями, схильними до правопорушень "Профілактика проявів агресії";

- розповсюдження пам'яток "Як протистояти булінгу", інформаційних листівок "Телефони довіри".

IMG-723ce803eb0dfb24074d18f5d66a971d-V

Останнє оновлення на Середа, 24 червня 2020, 09:48

Стоп - булінг PDF Друк e-mail
Середа, 06 лютого 2019, 15:50

Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного. Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг.

Тому з метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі 6 лютого вчителем історії та правознавства Зуйченко М. І., педагогом-організатором Животовською О.О., учителями молодших класів були проведені інформаційно-профілактичні заходи для учнів школи на тему «Стоп - булінг».

Метою заходів було ознайомлення вихованців з поняттям булінгу, його видами та проявами, розвиток навичок конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування і ставлення один до одного. Вся інформація супроводжувалася переглядом відеороликів, слайдів про моделі фізичного та психологічного булінгу. Участь у профілактичному заході взяли учні 2-4х, 6, 8-х, 9-х класів та учні, схильні до агресії. Під час заняття діти ознайомилися з поняттям, формами, структурою булінгу, моделлю відповідальної та безпечної поведінки.

Останнє оновлення на Середа, 24 червня 2020, 09:48

<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>