Протидія булінгу
ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню) PDF Друк e-mail
Середа, 24 червня 2020, 10:15

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2019, № 5, ст.33)

Верховна Рада України постановляє:I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., № 51, ст. 1122):

1)частину другу статті 13 після цифр "173" доповнити цифрами "173-4";

2) доповнити статтею 173-4 такого змісту:

"Стаття 173-4. Булінг (цькування) учасника освітнього процесу

Останнє оновлення на Середа, 24 червня 2020, 10:30

Стоп булінг PDF Друк e-mail
Четвер, 23 січня 2020, 12:48

До школи завітали представники поліції та уповноваженого органу з питань пробації, щоб розповісти дітям про булінг. Прояв жорстокості - називають словом " булінг".Ціль цього візиту - сприяти протистоянню різним видам насильства; сприяти оволодінню інформацією про юридичний захист та психологічну допомогу; сприяти формуванню вміння розпізнавати різні види насильства. Учням пояснили поняття " булінг", показали через презентацію наявну ситуацію в Україні. Адже, на превеликий жаль, до нашого часу, прояв жорстокості не зникає у дитячому світі, а лише набуває більших масштабів та страшних наслідків. Старшокласники разом із дорослими дискутували та робили висновки.

Останнє оновлення на Середа, 24 червня 2020, 10:24

Ми - проти булінгу PDF Друк e-mail
Субота, 21 вересня 2019, 07:41

У рамках профілактичної роботи у школі на цьому тижні були проведені наступні заходи з попередження проявів булінгу:

- бесіди в групах "Знай свої права, виконуй обов'язки";

- круглий стіл з учнями, схильними до правопорушень "Профілактика проявів агресії";

- розповсюдження пам'яток "Як протистояти булінгу", інформаційних листівок "Телефони довіри".

IMG-723ce803eb0dfb24074d18f5d66a971d-V

Стоп - булінг PDF Друк e-mail
Середа, 06 лютого 2019, 15:50

Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного. Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг.

Тому з метою попередження жорстокості серед молоді, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі 6 лютого вчителем історії та правознавства Зуйченко М. І., педагогом-організатором Животовською О.О., учителями молодших класів були проведені інформаційно-профілактичні заходи для учнів школи на тему «Стоп - булінг».

Метою заходів було ознайомлення вихованців з поняттям булінгу, його видами та проявами, розвиток навичок конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування і ставлення один до одного. Вся інформація супроводжувалася переглядом відеороликів, слайдів про моделі фізичного та психологічного булінгу. Участь у профілактичному заході взяли учні 2-4х, 6, 8-х, 9-х класів та учні, схильні до агресії. Під час заняття діти ознайомилися з поняттям, формами, структурою булінгу, моделлю відповідальної та безпечної поведінки.

Зупинимо булінг разом PDF Друк e-mail
Середа, 24 жовтня 2018, 11:02