< вересня 2016 >

завдання школи PDF Друк e-mail
Діяльність закладу

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ШКОЛИ

1. Забезпечити здобуття доступного і якісного рівня освіти, проведення корекційно-розвиткової роботи з дітьми, що мають особливі освітні потреби.

2. Всю систему роботи закладу спрямувати на соціалізацію дітей, інтеграцію їх в соціум.

3. Домагатися здобуття всіма педагогічними працівниками вищої освіти, працювати над професійним вдосконаленням педагогів.

4. Продовжити роботу над створенням належної навчально та матеріально-технічної бази школи для забезпечення оптимальних умов організації навчально-виховного процесу відповідно до сучасних вимог.

5. Здійснювати роботу по збереженню контингенту учнів, розширити мережу класів за рахунок відкриття класів інтенсивної педагогічної корекції.

6. Ширше впроваджувати ІКТ у навчально-виховний процес.

7. Залучати до управління закладу громадські організації (батьківський комітет, Раду школи).

8. Постійно поповнювати та модифікувати інформаційно-методичне забезпечення закладу.

9. Працювати над створенням позитивного іміджу школи, популяризувати кращі досягнення закладу.

10. Сформувати організаційно-функціональну систему інтелектуальної творчої діяльності вчителів та учнів в умовах  особистісно орієнтованого навчання.

11. Створити відповідне дидактичне середовище для реалізації ідеї особистісно орієнтованого навчання у школі; вдосконалення корекційно-реабілітаційної роботи.

12. Оновлювати навчально-виховний процес, педагогічні технології на основі провідних ідей педагогіки.

13. Створювати умови для формування пізнавальних інтересів; суспільно-значущих можливостей діяльності вихованців.

14. Забезпечити психологізацію та соціалізацію навчально-виховного процесу.

15. Спрямувати зміст навчально-виховної роботи на формування особистісних рис громадянина України.

16. Готувати випускників, здатних до творчої праці, зі сформованими навичками основних принципів професійної карєри,поведінки  в сімї, колективі та суспільстві.

17. Створення атмосфери співпраці між батьками і вчителями з метою впливу на особистість дитини.

18. Створити умови для розвитку здорової особистості, що виявляє відповідальність за збереження власного здоровя.