Зустріч з поетесою PDF Друк e-mail
Четвер, 25 жовтня 2018, 13:09

До нашої школи завітала українська письменниця Гуляйпільського краю, поетеса, член Національної спілки письменників України – Вікторія Забава. В теплій обстановці діти радо зустріли гостю. Пані Вікторія розповідала про своє дитинство, навчання, і просто - про життя. Основна направленість її творчості – дитяча тематика. Свій перший вірш поетеса написала в вісім років і почала друкуватися в місцевих періодичних виданнях. Перша її збірка – «Соло на лавровому листі», якою вона зарекомендувала себе і стала учасником Всеукраїнської наради молодих літераторів. Учасники гуртків мовно-літературного «Черемшина» та «Happy English» об'єдналися. Діти читали напам’ять вірші Вікторії Забави українською та англійською мовами (і це вийшло непогано), співали пісні й на згадку про себе, діти подарували троянди та поробки зроблені власними руками – лялька-мотанка, яка символізує здоров’я та кошик з паперових квітів. А від себе пані Вікторія подарувала школі свої збірочки. Діти з оплесками проводжали гостю і чекали ще на нові зустрічі.

Останнє оновлення на Четвер, 25 жовтня 2018, 13:17