День вишиванки PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 травня 2019, 10:06

Як говорить народне прислів’я: «Без верби і калини - нема України». До сказаного слід додати: «І без вишивки». Тому, що вишиваний рушник і вишита сорочка давно стали українськими народними символами – оберегами краси, здоров’я, щасливої долі, родової пам’яті, святості та любові.

16 травня День вишиванки об’єднав дружню родину нашої школи. Переважна більшість учнів і працівників школи прийшли до школи у вишиванках. Зранку на хвилях шкільної радіогазети прозвучало гарне привітання. Потім наші вихованці взяли участь у районному заході – яскравій і урочистій Ході вишиванок. А у клубі наші артисти – зірочки вітали з цим чудовим святом усю нашу шкільну родину.

Хай у ваших оселях розквітне калина, оживуть птахи й квіти на полотнах! Ми – українці, яких об’єднує у велику родину любов до рідної землі, до пісні, до вишивки.DSC 1003

DSC 1024 DSC 1028

Останнє оновлення на Вівторок, 21 травня 2019, 18:14