с. Залізничне відзначає День селища PDF Друк e-mail
П'ятниця, 14 вересня 2018, 16:20

Сьогодні, 14 вересня с. Залізничне відзначає День селища. За доброю традицією, наші талановиті діти – зірочки вітають жителів селища з чудовим святом гарними піснями і таночками, додаючи нотку позитиву до святкового настрою глядачів. Від усього нашого колективу сердечно вітаємо наших земляків зі святом. Бажаємо їм міцного здоров’я, світлих і радісних днів, родинного тепла, мирного неба. Дякуємо Голові селищної ради Чубу Ігору Леонідовичу за теплий прийом і запрошення на свято.

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 вересня 2018, 16:23