Головне меню

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяПереклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

Інформація

Герої нашого часу PDF Друк e-mail
Написав Makcim   
П'ятниця, 03 листопада 2017, 11:48

На даний час, на наших очах твориться історія-історія справжніх героїв.Â Ці люди пішли захищати нашу Батьківщину - це справжні хоробрі серця. Вони, як один, без жодних вагань піднялися на захист України.

У п 'ятницю,3 листопада, учні нашого закладу мали можливість спілкуватися з родиною героїв -захисників та координатором Центру допомоги учасникам АТО при Пологівській РДА - Устименко Ангеліною.Â Ці люди - справжні герої нашого часу. Вони пройшли війну, поглянули в очі смерті, побачили пекло, але вибралися з нього живими.

Постник Андрій - наш герой, розповів дітям, як він потрапив на Донбас, що було його основною задачею під час ведення бою.Він, замкомандира, вважає своєю основною задачею повернення своїх побратимів неушкодженими додому.

Андрій та його дружина Яна розповіли дітям про види зброї, бої та тяжкі будні. Хлопці отримали можливість потримати зброю, розібрати та зібрати автомат.

Наша зустріч стала можливою завдяки тісній співпраці координатора Центру допомоги учасникам АТО при Пологівській РДА Устименко Ангеліни. Ангеліна розповіла про діяльність, співпрацю з військовими, показала дітям прапор, на якому залишили свої автографи та побажання бійці. Ця жінка підтримує військових не тільки своїм бойовим духом, а й маленькими радощами з тилу - малюнками від дітей, смаколиками, найнеобхіднішими речами.

Учні нашої школи теж отримали можливість залишити свої побажання для воїнів на прапорі, який буде передано захисникам. Саме Ангеліна допомогла учням зустрітися з цими безстрашними, чарівними людьми. Завдяки їй, діти переглянули військово -патріотичний фільм "Позивний Зеніт" у кінотеатрі "Юність"м.Поліг. Теплий прийом та смачна піца від організаторів діти запам'ятають назавжди.

Спасибі Вам, наші герої. Ви, немов зірки, своїм прикладом вказуєте на Шлях Душі і Серця!!!

DSC 0669

 

 

DSC 0643 DSC 0650

DSC 0653

DSC 0656

DSC 0658

DSC 0662 DSC 0672

DSC 0696

Останнє оновлення на Середа, 08 листопада 2017, 12:03
 
Copyright © 2012 by Jester.