Зимові канікули PDF Друк e-mail
Вівторок, 26 грудня 2017, 10:22

Ось і настала зима, а разом з нею прийшли довгоочікувані для дітей новорічно-різдвяні свята і зимові шкільні канікули. Зимові канікули – найпрекрасніша, найбажаніша пора в навчальному році. Тільки в цей казковий час можна щиро повірити в диво та відчути безтурботність морозних ранків, коли не треба нікуди поспішати. Це час відпочинку, оздоровлення, розваг, спілкування. Чудові свята, подарунки, ялинка, веселі зимові розваги - скільки всього цікавого чекає на дітлахів. І не треба чекати конкретних дат, щоб провести весело та цікаво зимовий день. Хоч на вулиці ще не має снігу, та святковий настрій вже панує в нашій школі. Недільного ранку на молодших школярів вже чекала весела зустріч з м’якими іграшками, потім діти виготовили гарні ялинки та веселих сніговичків з кольорового паперу.

eRS9Z8knTvQ

5gmgSHlVloE a1PJJd4nmgE