Осінній лабіринт PDF Друк e-mail
П'ятниця, 03 листопада 2017, 19:17

Осіннього прохолодного вечора, 03.11., в кабінеті ЛФК було проведено виховний захід «Осінній лабіринт». Завітала в гості до дітвори тітка Солоха (Лозова Н.Ф.) У заході приймали участь учні підготовчого та 1-3 класів. В ігровій форміÂ  малеча поспілкувалася з тіткою Солохою про дари осені, її красу та чарівну незвичайність. Активну участь приймали учні в естафетах «Збір врожаю», «Веселий струмок», «Зав’яжи хусточку». Особливе задоволення дітлахи отримали під час рухливої гри «Осінній дощ», від якого учні втікали в м’якеньких чобітках. А сороконіжка, блукаючи по лабіринту, теж знаходила затишок та схованку від негоди. І.В. Салівон провела гру «Володар гори», яка принесла учням подарунки та гарний настрій. Малеча проявила свою спритність, сміливість, наполегливість. А на завершення дітлахи отримали солодке частування від тітоньки Солохи, сливове варення, яким ласували під час вечері.

DSC 0706 DSC 0716

Останнє оновлення на Вівторок, 07 листопада 2017, 08:59