< січня 2021 >

Інформація відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 PDF Друк e-mail

Процедура закупівлі – конкурентна (відкриті торги).

Предмет закупівлі - Хліб за Кодом Єдиного закупівельного словника 021:2015 - 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби, відповідно до коду 15811100-7 хліб (хліб пшеничний), 15811100-7 хліб (хліб житньо-пшеничний)

Кількість:

-Хліб пшеничний – 8 500 кг;

-Хліб житньо-пшеничний – 6 500 кг.

Всього: 15 000 кг.

Ідентифікатор закупівлі UA-2021-01-15-001610-c, дата Оголошення – 15.01.2021 р.

Очікувана вартість – 410 000,00 (чотириста десять тисяч гривень 00 коп.) грн. в т.ч. ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості – розрахунок здійснювався відповідно до кошторису на 2021 рік по КЕКВ 2230, розрахунків економіста закладу по чисельності учнів, розрахунків сестри медичної з дієтичного харчування, щодо норм харчування відповідної вікової категорії вихованців та з урахуванням діючих цін на дату висвітлення Оголошення.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Хліб повинен бути вітчизняного виробника. Нарізний, в упаковці чи індивідуальному пакеті.

Поверхня хлібу повинна бути без забруднень, гладка, без великих тріщин та підривів. Верхня шкоринка не повинна бу­ти приплюснута або зморщена. Хліб повинен бути добре пропеченим, не липким і не вологим на дотик, без грудочок, пустот і слідів непроміса, з рівномірною пористістю, еластичним, після легкого надавлювання м’якушка приймає початкову форму. Смак властивий даним видам виробів, без стороннього присмаку. Упакований  в упаковці. Відповідність вимогам Державних стандартів на даний вид продукції та діючого санітарного законодавства України обов`язкова.

Товар необхідно поставляти з моменту підписання договору по грудень 2021 року невеликими партіями згідно замовлень, кожного дня. Час доставки від 5:30 до 6:00 години ранку. Хлібопродукти нічної випічки.

Постачання товару здійснюється транспортом постачальника за адресою замовника. Продукція повинна доставлятись відповідно до діючих санітарних норм та правил, мати супровідні документи з відображенням найменування товару, даних про виробника, дату виготовлення. На момент доставки товару товар повинен мати кінцевий строк придатності, який не буде менше 90% від загального строку придатності. Транспорт, що поставляє продукти має відповідати санітарним нормам та правилам, які діють на території України на час виконання зобов'язань за договором. Завантаження та вивантаження товару здійснюється представниками учасника. Товар повинен бути в упаковці, яка відповідає характеру товару і захищає його від пошкоджень під час доставки (лотках, ящиках). Упаковка має містити всю необхідну інформацію про товар, згідно вимог чинного законодавства. Якщо поставлений товар не буде відповідати своїм якісним характеристикам, постачальник повинен замінити товар своїми силами і за свій рахунок протягом 6 годин.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Закупівля здійснюється відповідно до системи управління безпечністю харчових продуктів на основі концепції НАССР, відповідно до чинного законодавства, вимогам Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів», а також згідно Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах від 26.02.2013 № 202/165 та державних санітарних норм і правил «Гігієнічні вимоги до улаштування, утримання і режиму спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів) для дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку та навчально-реабілітаційних центрів» від 20.02.2013 № 144.

Вимоги, щодо постачання товару окремими партіями, кожного дня, пояснюється тим, що дітям потрібен саме свіжий хліб, а ранній час доставки прописаний для того, щоб працівники кухні отримали у комірника товар, вспіли його розкласти по столам, відповідно до класів та норм, ще до початку сніданку, який у нас о 7,20 год.

Умови, щодо постачання Товару в індивідуальних пакетах чи упаковках необхідні для відповідності вимогам чинного законодавства з безпеки харчових продуктів, з метою забезпечення цілісності товару, його товарного виду під час транспортування та зберігання, особливо під час запровадженого Урядом карантину внаслідок пандемії COVID-19.

Для відстеження терміну споживання, ґатунку, контролю ваги Замовнику необхідне наявне маркування на Товарі (упаковці).

Спецавтотранспорт, який санітарно обробляється необхідний для транспортування хліба, щоб не зіпсувалося під час доставки та з дотриманням відповідних норм, температурного режиму та вологості.

Договір на 2021 рік буде укладено з дотриманням всіх термінів, відповідно до чинного законодавства.