Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяПереклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 40 гостей на сайті

Інформація

День Соборності України PDF Друк e-mail
Написав Maxim   
Четвер, 23 січня 2020, 11:54

22 січня – День Соборності України в нашій школі був насиченим. Державне свято учні школи відзначили урочисто та патріотично. Початком святкування стало проведення флешмобуучнями старшої школи.

DSC 0593

 

 

 

Учні 8-10 класів переглянули документальний фільм «Свято Злуки». Фільм дав відповіді на багато запитань і показав, що двадцяте століття залишило нам у спадок вирішальні події минулого, які не втрачають своєї значущості. Бібліотекарем школи була організована тематична виставка літератури «22 січня – День Соборності України». Виставка була покликана поглибити знання молоді про історію виникнення свята Соборності України, виховувати патріотичні почуття, повагу до державних свят та викликати інтерес до вивчення історії України. Цікавим був випуск радіогазети «Україна-держава соборна». За розкладом пройшли тематичні виховні години в початкових класах. Педагоги закладу підійшли до цього творчо. Учні були активними учасниками заходів. Проведення цього чудового державного свята дає розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

DSC 0600 DSC 0604

DSC 0612 DSC 0614

День Соборності України відмітили святковими заходами: флешмоб, живий ланцюг єдності та дружби, перегляд фільму про підписання Акту Соборності українських земель, книжкова виставка, розповідь вчителів та бібліотекаря про воз'єднання України.


Останнє оновлення на Четвер, 25 червня 2020, 12:22
 
Copyright © 2012 by Jester.