Національно-патріотичне виховання
День Соборності України PDF Друк e-mail
Написав Maxim

День Соборності України — одне з важливих свят українського державотворення.З метою формування в учнівської молоді громадянської позиції, національної свідомості, виховання у них почуття патріотизму, глибокої поваги до Батьківщини та з нагоди відзначення Дня Соборності України в нашому закладі були проведені цікаві та урочисті заходи. Відкриття урочистого дня почалося з радіолінійки «Україна соборна». Учнівське самоврядування випустило стіннівку «У єдності сила». Для школярів 5-7 класів були проведені тематичні виховні години національно-патріотичного спрямування «Я – громадянин України».Учителями історії та бібліотекарем школи для учнів 8-10 класів проведено Урок пам’яті. У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури. Також бібліотекарем школи були проведені бесіди «Вільна, велика, незалежна Україна», «Ми за єдність». У кінозалі старшокласники переглянули та обговорили документальні фільми «Злука. День соборності України», «Символи нашої волі». Кульмінацією урочистого дня стало проведення флеш-мобу «Моя соборна Україна».

зображення viber 2021-01-25 09-56-25

Проведення всеукраїнського інформаційно-роз'яснювальної кампанії EUКраїна PDF Друк e-mail

Без имени-1

Посилання на сторінку компанії EUКраїна

День захисника України PDF Друк e-mail
Середа, 14 жовтня 2020, 12:06

Для учнів 8-х та 9-х класів був проведений "Урок мужності", присвячений до Дня захисника України. Діти вітали захисників різних поколінь. Своїми спогадами поділилися: учитель мистецтва Голуб Олександр Вікентійович, який служив на Байконурі; інспектор з охорони праці, учасник бойових дій в АТО Серьогін Сергій Володимирович та вчитель інформатики Шеремет Максим Анатолійович, який проходив службу в українській армії. Урок підготували вчитель історії Світлана Рибка та бібліотекар Наталія Дубкова.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 жовтня 2020, 12:22

День Соборності України PDF Друк e-mail
Четвер, 23 січня 2020, 11:54

22 січня – День Соборності України в нашій школі був насиченим. Державне свято учні школи відзначили урочисто та патріотично. Початком святкування стало проведення флешмобуучнями старшої школи.

Останнє оновлення на Четвер, 25 червня 2020, 12:22

Обличчя української історії PDF Друк e-mail
Понеділок, 09 грудня 2019, 09:49

Гуртківці мовно - літературного гуртка " Черемшина" 3 грудня вшанували пам'ять відомого філософа, поета , педагога Григорія Сковороду. Саме цього дня минуло 297 років від дня його народження. Бібліотекар школи Наталія Михайлівна розповіла про біографію та філософську творчість Сковороди. Діти, разом із вчителем Юлією Олексіївною декламували вірші, зачитували відомі його афоризми, міркували над повчальними байками філософа.  І в знак шани до Г.Сковороди на столі стояв печений гарбуз ( який так полюбляв філософ), чай із солодощами. Недаремно Сковорода сказав, що людина - коваль свого щастя. А ми, педагоги, навчаємо дітей так, щоб у цьому нелегкому світі, вони були щасливими.

0-02-05-16c169c24d3838ab5117f2740037c5c79014605881e0d22f51b57744e4988583 cd8f3024

Останнє оновлення на Четвер, 25 червня 2020, 08:48

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>