Reunite Ukraine
Reunite Ukraine QR Code

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

Авторизація



Календар

< жовтня 2020 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Переклад сайту / Website translation

EnglishPolish

Хто на сайті

На даний момент 75 гостей на сайті
План роботи під час осінніх канікул PDF Друк e-mail
Написав Maxim   
Вівторок, 20 жовтня 2020, 17:23

ПЛАН РОБОТИ

КЗ «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР

на осінні канікули

2020-2021 навчальний рік

Дата

проведення

ЗАХОДИ

Відповідальні

14.10

Середа

Вікторина «Золота осінь»

Галкіна А.В. Тернова Т.В.

Спортивні змагання «Забави малих козачат»

Ведмідь Л.І. Копасова Т.А.

15.10

Четвер

Брейн-ринг «У світі казок»

Хохотва І.І. Дерев’янко М.А.

Змагання з більярду, шашок

Галкін В.І.

Ігнатович Р.О.

16.10

П’ятниця

Відеосалон «Подорожуємо цікавими місцями світу»

Животовська О.О.

Спортивні змагання «Веселі старти»

Лозова Н.Ф.

Сташук С.О.

17.10

Субота 

Веломайстерня

Домашенко В.О.

1. Усний журнал

«Цікавинки нашого життя»

2. Дискотека

Дерев’янко Е.О.

Шеремет С.С.

Голуб О.В.

 18.10

Неділя

Турнір із настільного тенісу

«Перша осіння ракетка»

Шеремет М.А.

Демченко Р.В.

Годинка – веселинка

Карпій Т.М.

Андрєєва А.М.

19.10

Понеділок

Рухливі ігри на свіжому повітрі

Животовська О.О.

Турнір «Загадки природи»

Шингур І.П.

Копасова Т.А.

20.10

Вівторок

Конкурс малюнків «Намалюй свою мрію»

Животовська О.О.

Естафети «Осінній лабіринт»Â 

Чеберко Д.В.

Куценко Є.М.

21.10

Середа

Конкурс КАРАОКЕ

Голуб О.В.

Спортивна гра «Квітка - семицвітка»

Галкіна А.В.

Тернова Т.В.

22.10

Четвер

Колективний колаж «Наодинці з осінню»Â 

Денисенко І.В

Павелько Н.О.

Футбольний матч

Ігнатович Р.О. Демченко Р.В.

23.10 

П’ятниця

Святкова програма до Дня народження школи

Животовська О.О.

Голуб О.В.

24.10

Субота

 

Розважальна програма «Коло дружби»

Назаренко Н.В.

Шеремет С.С.

1. Перегляд фільмів «Цікавий кінозал»

2. Дискотека

Якименко В.В.

Голуб О.В.

25.10

Неділя

«Майстерня поробок»

Андрєєва А.М.

Моісєєва Т.М.

Конкурс «Світ ребусів і загадок»

Копасов О.М.

Бальсанко Н.А.

26.10

Понеділок

Спортивне свято «Веселі старти»

Педаш Т.В.

Коростильова Ю.О.

Конкурс – виставка малюнків «Фантазія на папері»

Шингур І.П.

Сташук С.О.

27.10

Вівторок

Гра «Що? Де? Коли?»

Паливода В.В. Лісова О.М.

Конкурс «Турнір ввічливості»

Манжара Т.В. Скрипак Л.О.

28.10

Середа

Гра – вікторина «Дорогами казок»

Савченко Ю.П.

Дерев’янко М.А.

Розвага «Вмикаємо позитив!»

Животовська О.О.

Голуб О.В.

29.10

Четвер

Конкурс дружніх шаржів «Мої друзі»Â 

Семенюта І.І.

Рибка С.В.

Змагання з армреслінгу

Шахматно-шаховий турнір

Зелінський В.Ю.

Куценко Є.М.

30.10

П’ятниця

 

Творча майстерня «Чарівні листочки» (виготовлення поробок і аплікаційзлистя)

Лісова О.М.

Вовк О.Ю.

Спортивно-ігрова програма «Непереможні»

Дашевська Н.В.

Домашенко В.О.

31.10

Субота

Спілкування за чашкою чаю «Поговоримо про дружбу»

Назаренко Н.В. 

Дерев’янко Е.О.

1. Велоперегони

2. Дискотека

Домашенко В.О.

Голуб О.В.

01.11

Неділя

Ігрова програма "Моя улюблена іграшка"

 

Лозова Н.В.

Карпій Т.М.

Екскурсії в природу

Моісєєва Т.М. Тернова Т.В.

Останнє оновлення на Середа, 21 жовтня 2020, 12:20
 
Copyright © 2012 by Jester.