< лютого 2019 >

З школи – до успіху. Вчимося самостійності PDF Друк e-mail
Написав Maxim
П'ятниця, 15 лютого 2019, 11:43

Щороку тисячі дітей закінчують школи-інтернати. Головна проблема випускників інтернатних закладів – складність, або, навіть, неможливість для деяких дітей адаптуватися до дорослого життя. У минулому залишаються чіткий розпорядок дня, харчування у їдальні, випраний одяг, а ще головне - відчуття, що за тебе повністю відповідає держава. Як вступають у доросле життя діти-сироти? Чи знають, куди звернутися по допомогу у складних ситуаціях? Чи вміють готувати сніданок, планувати власний бюджет? Є тисячі запитань, на які після випускного вже ніхто не відповідатиме. Щоб допомогти їм зорієнтуватися у дорослому житті, педагоги школи докладають багато зусиль для підготовки учнів до самостійного життя. Одним із таких важливих заходів стала бесіда за чашкою чаю «З школи – до успіху. Вчимося самостійності», яку провели педагог-організатор, психолог та соціальний педагог школи.

Епіграфом до нашого спілкування стали такі слова: «Єдина людина, яка може змінити твоє життя — ти сам»

Основна мета нашої роботи – розвити у дітях впевненість у своїх силах, донести до них просту істину – людина здатна досягти своїх мрій, якщо буде працювати над собою та прагнути нових знань і навичок, допомогти та показати діткам шляхи для реалізації їхніх мрій, продемонструвати їм, що вони не самотні в цьому світі. Найкраща винагорода для нас – це справжня зацікавленість та активність дітей під час проведення бесіди. Ми і надалі будемо тримати курс на соціальну адаптацію та можливість набуття практичних навичок для дітей з особливими потребами.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 лютого 2019, 11:47