Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяКалендар

< січня 2021 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Переклад сайту / Website translation

EnglishPolish

Хто на сайті

На даний момент 189 гостей на сайті
Інформація відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 PDF Друк e-mail
Написав Maxim   
Середа, 20 січня 2021, 10:48

Процедура закупівлі – переговорна процедура закупівлі.

Предмет закупівлі - за Кодом Єдиного закупівельного словника 021:2015 - 65210000-8 – розподіл газу (природного газу).

Ідентифікатор закупівлі UA-2021-01-19-003411-a, дата Оголошення – 19.01.2021 р.

Очікувана вартість139 927,90 грн.(сто тридцять дев’ять тисяч дев’ятсот двадцять сім гривень 90 коп.) в т.ч. ПДВ – 23 321,32 грн.

Обґрунтування очікуваної вартості – розрахунок здійснювався відповідно до проекту кошторису на 2021 рік по КЕКВ 2274.

Плата за розподіл/доставку газу на поточний календарний рік визначається виходячи з об’єму споживання за попередній газовий рік. Газовий рік триває з жовтня по вересень. У разі відсутності фактичного споживання за цей період - обсяг визначається відповідно до вимог Кодексу ГРМ. Нашому закладу доведено показник – 126 746,28 м куб на 2021 рік.

Вартість розподілу/доставки газу за місяць визначається так:

обсяг споживання за попередній газовий рік / 12 місяців x тариф, який встановлює регулятор НКРЕКП (дані надавались підприємством-монополістом).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Розподіл природного газу – господарська діяльність, що підлягає ліцензуванню і пов'язана з переміщенням природного газу газорозподільною системою з метою його фізичної доставки споживачам, але що не включає постачання природного газу.

Згідно з Типовим договором, предметом послуги розподілу розуміються не лише її популярні визначення як «транспортування» чи «абонплати», а:

  • забезпечення цілодобового доступу Споживача до газорозподільної системи,
  • розподіл (переміщення) природного газу газорозподільною системою з метою його фізичної доставки до межі балансової належності об’єкта Споживача,
  • переміщення природного газу з метою фізичної доставки Оператором ГРМ обсягів природного газу до об’єктів споживачів.

Умови передачі природного газу, якість прописані в Типовому договорі та його додатках.

Відповідно до ст.1 Закону України «Про природні монополії» природна монополія - стан товарного ринку, при якому задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва (у зв'язку з істотним зменшенням витрат виробництва на одиницю товару в міру збільшення обсягів виробництва), а товари (послуги), що виробляються суб'єктами природних монополій, не можуть бути замінені у споживанні іншими товарами (послугами), у зв'язку з чим попит на цьому товарному ринку менше залежить від зміни цін на ці товари (послуги), ніж попит на інші товари (послуги). Відповідно до статті 12 ЗУ «Про захист економічної конкуренції» суб'єкт господарювання займає монопольне (домінуюче) становище на ринку товару, якщо: на цьому ринку у нього немає жодного конкурента; не зазнає значної конкуренції внаслідок обмеженості можливостей доступу інших суб'єктів господарювання щодо закупівлі сировини, матеріалів та збуту товарів, наявності бар'єрів для доступу на ринок інших суб'єктів господарювання, наявності пільг чи інших обставин. Розпорядженням Антимонопольного Комітету України від 28.11.2012р. № 874р. «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб'єктів природних монополій» затверджено порядок складання та ведення Антимонопольним комітетом України зведеного переліку суб'єктів природних монополій з метою виконання положень Закону України «Про природні монополії». До Зведеного переліку включаються суб'єкти господарювання (юридичні особи), які виробляють (реалізують) товари на ринках, що перебувають у стані природної монополії та включені до реєстрів суб’єктів природних монополій у відповідних сферах органами, що здійснюють державне регулювання у сфері природних монополій.

 

На офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України https://amcu.gov.ua/ розміщено зведений перелік суб’єктів природних монополій, згідно якого:
Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Запоріжгаз» (АТ «Оператор газорозподільної системи «Запоріжгаз») (код ЄДРПОУ 03345716), є суб’єктом природної монополії в сфері розподілу природного газу на території міста Запоріжжя та Запорізької області, де знаходиться газорозподільна система, що перебуває у власності, господарському віданні, користуванні чи експлуатації АТ «Оператор газорозподільної системи «Запоріжгаз».

Відповідна інформація міститься також у реєстрі суб’єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сфері енергетики розміщеному на офіційному веб-сайті Національної комісії що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Окрім цього, об’єкти замовника, які знаходяться на території Запорізької області підключені до газорозподільної мережі Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Запоріжгаз», що унеможливлює здійснення розподілу газу іншим учасником.

Пунктом 2 частини 2 статті 40 Закону встановлено:

«Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків:

відсутність конкуренції з технічних причин, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.

Договір на 2021 рік буде укладено з дотриманням всіх термінів, відповідно до чинного законодавства.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 січня 2022, 11:22
 
Copyright © 2012 by Jester.