Reunite Ukraine
Reunite Ukraine QR Code

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяКалендар

< жовтня 2023 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30 31          

Переклад сайту / Website translation

EnglishPolish

Хто на сайті

На даний момент 48 гостей на сайті
Середа, 25 жовтня 2023
Урок на тему «Розвиток логічного мислення» PDF Друк Написати листа
Автор: Zmey
Середа, 25 жовтня 2023, 22:27
 
Олена Бикова - це психологиня із 25-ти річним досвідом роботи. Це фахівчиня, яка оцінює, діагностує і вивчає поведінку і розумові процеси. Психологиня завжди піклується про психічне здоров'я учнів, проводить дослідження та надає психологічну допомогу. Олена Михайлівна хоч і не має чарівної палички, не оцінює і не критикує, але вона спрямовує дітей та дає можливість зрозуміти те, що насправді відбувається у їхньому житті, допомагає роздивитися різні варіанти рішень та знайти вихід.
Так із учнями 3-Б класу був проведений урок на тему «Розвиток логічного мислення».
Психологиня розвивала в учнів логічне мислення шляхом порівнювання та класифікації предметів, розвивала категорійне мислення, розвивала увагу та вдосконалювала зорово-моторну координацію, просторові уявлення.
Як зазначає Олена Михайлівна, що завдання спрямувала на розвиток певних розумових здібностей учнів; вправи підібрала таким чином, щоб кожна дитина, незалежно від інтелектуальних здібностей, змогла виявити ініціативу, кмітливість та винахідливість.
 
photo 2023-10-25 23-21-22 photo 2023-10-25 23-21-40
Read more
Останнє оновлення ( Четвер, 26 жовтня 2023, 13:00 )

План роботи МО вчителів початкових класів та реабілітаційного напрямку на 2023-2024 н.р. PDF Друк Написати листа
Автор: Zmey
Середа, 25 жовтня 2023, 15:40

titulka MO na 2023-2024

Переглянути План роботи методичного об'єднання вчителів початкових класів
та реабілітаційного напрямку на 2023/2024 навчальний рік

titulka MO 1zasidannia 2023-2024

Переглянути засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів
та реабілітаційного напрямку від 30.08.2023 року

Read more

Говоримо із дітьми про їхні права PDF Друк Написати листа
Автор: Zmey
Середа, 25 жовтня 2023, 12:33

 

20 листопада – Всесвітній день дітей.

 
prava ditey

За офіційними даними, це свято з'явилося в 1954 році.

 
    Рішення було прийняте Генеральною Асамблеєю ООН, яка пропагувала взаєморозуміння з дітьми задля їхнього благополучного життя. Пізніше, 20 листопада 1959 року, прийняли «Декларацію прав дитини». І вже 1989 року в цей день всесвітнім співтовариством була прийнята «Конвенція прав дитини».Поради турботливим батькам.

 

Для чого дитині слід знати свої права? Знання своїх прав передбачає рівність, розвиток, відчуття гідності, закріплює взаємоповагу та взаєморозуміння. Бути ознайомленим зі своїми правами потрібно для того, щоб знати коли їх порушують і вміти захистити себе та близьких, вирішувати конфліктні ситуації, для дотримання соціальної справедливості.

Коли ознайомлювати дитину із її правами? Говорити з дитиною про її права можна починати вже з 5-6 років. Адже в цьому віці їй все цікаво, вона достатньо розвинена, щоб зрозуміти дану інформацію. Крім того, на цей час, зазвичай, значно розширюють соціальні зв'язки малюка, тому розповідаючи йому про його права та свободи, ви тим самим захищаєте своє чадо від потенційної небезпеки. Найкраще це робити методом дидактичної гри з використанням наочних картинок.

Як говорити з дитиною на цю, дуже серйозну, тему? Подати цей матеріал дітям слід по дитячому зрозуміло, коротко і цікаво. Говоріть дитині, що незважаючи на те, що ти ще маленька або ж зовсім юний, ти все одно людина, яка має свої права. Цими правами ти будеш користуватися до 18 років, тому що потім ти вже станеш дорослим.

Що робити, якщо були порушені права вашої дитини? Ніхто не має права ображати вашу дитину, принижувати, жорстоко і несправедливо поводитися із нею, змушувати працювати на дорослих. Але якщо хтось порушив ці правила, слід негайно звернутися до міліції, щоб ця людина відповіла за свої вчинки відповідною ціною.

Read more

Останнє оновлення ( Середа, 01 листопада 2023, 10:29 )

Грамотне планування – фундамент успішнього майбутнього! PDF Друк Написати листа
Автор: Zmey
Середа, 25 жовтня 2023, 10:38

time

Тайм-менеджмент – навичка, яку важливо розвивати в дитини з раннього віку. Що раніше ви навчите малюка планувати та розвивати корисні звички, то кращих результатів він досягне в навчанні та житті.

Грамотне планування та правильні звички не лише допомагають доводити до кінця розпочаті справи, але й знижують рівень стресу під час їх виконання, що зробить ваше життя та життя дитини більш гармонійним і змістовним.

Зазвичай сучасні діти мають багато справ: школа, спортивні секції, позакласні заняття, ігри та розваги з друзями. Кожна з цих справ важлива для розвитку дитини.

Також дитина має багато щоденних завдань, які повинні стати корисними звичками вже в ранньому віці: застеляти ліжко, прибирати іграшки, робити уроки, чистити зуби, робити зарядку.

Дитині важливо знайти баланс між усіма справами та грамотно спланувати їх упродовж дня, тижня й місяця. Так вона навчиться ефективно розпоряджатися своїм часом.

Вам може здаватися, що дитина ще занадто маленька, щоб зрозуміти суть тайм-менеджменту. Однак є способи навчити її керувати своїм часом і правильно складати розпорядок дня.

Почати можна з прочитання цієї статті та виконання завдань на планування та постановку цілей, які допоможуть сформувати маленькі корисні звички, навчать планувати день і тиждень, а також ставити короткострокові та довгострокові цілі.

Виконуючи ці завдання, дитина навчиться грамотно розподіляти час виконання кожного завдання, краще розставляти пріоритети та поліпшить свої аналітичні навички.

Застосовуючи цю технологію, Ви допоможете малюку з ранніх років навчитися управляти своїм навчальним, а також вільним часом, дотримуватися режиму дня. У майбутньому такий досвід допоможе йому стати успішною людиною, домогтися успіху в кар'єрі, завоювати повагу оточуючих людей.

Практичні завдання, представлені нашим сайтом, будуть корисні дітям різних вікових груп:

   • дошкільнятам;
   • учням початкової школи.

Практичне застосування тайм-менеджменту можна почати зі складання візуальних (мальованих) розкладів для дитини, яка ще не навчилася читати й писати. Цей процес викличе захоплення, а також подальше намагання слідувати намальованому розпорядку дня.

Школярам рекомендовано застосовувати такі методи:

   • складання плану на тиждень;
   • складання плану на місяць;
   • планування завдань на майбутній рік;
   • постановка цілей;
   • створення списку завдань та візуальний розклад;
   • ведення щоденника.

Формування планів допоможе скоординувати навчальний процес. Учень повинен сам їх скласти, батьки можуть тільки допомогти, не нав'язуючи свою думку. Самостійні дії навчать бути відповідальним за свої рішення, вчинки, аналізувати їх наслідки.

Основні правила тайм-менеджменту для дітей:

1. Обов'язково записувати або замальовувати цілі.

2. Планувати день.

3. З великих завдань робити кілька маленьких.

Спосіб АБВГД у дитячому тайм-менеджменті

Основа грамотного планування - вміння позначити рівень цінності певного завдання:

А - найголовніша.

Б - менш важлива.

В - ще менш значима і так далі.

Тайм-менеджмент для дітей - це сімейна робота. Якщо Ви вирішите стати фахівцем в цій галузі, наш сайт надасть всі необхідні матеріали та практичні рекомендації.


Посилання до Тайм-менеджменту для дітей. 50 завдань

Read more
Останнє оновлення ( П'ятниця, 27 жовтня 2023, 11:55 )

Blog Calendar
Copyright © 2012 by Jester.