Річний звіт про навчально-виховну діяльність
Річний звіт про навчально-виховну діяльність за 2019-2020 н.р. PDF Друк e-mail
Написав Maxim
Четвер, 22 жовтня 2020, 08:34

АНАЛІЗ ВИКОНАННЯ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗА 2019/2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Основна діяльність закладу протягом 2019/2020 навчального року була спрямована на забезпечення умов для реалізації політики держави у сфері освіти щодо надання якісних освітніх і корекційно-реабілітаційних послуг дітям з особливими освітніми потребами. У школі навчаються учні із порушенням інтелектуального розвитку легкого та помірного ступенів і діти із ЗПР. На початку навчального року налічувалося 167 учнів, з яких було сформовано 16 класів, 7 початкових і 9 другого ступеня освіти. Протягом року відбувався рух учнів, на сьогодні їх у закладі 183. Дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування нараховувалось 94 особи, з них опікунів мають 4 дитини.

Середня наповнюваність класів становила 11 учнів. За навчальний рік до школи прибуло 42 дітей, вибуло 19. Випускників 44 учні, враховуючи дітей 4 класу ЗПР.

Причини вибуття учнів зі школи слідуючі:

-переведено до іншої школи – 9;

-усиновлено – 3;

-взято під опіку – 3;

-повернуто батькам -1;

-влаштовано у прийомну сім’ю – 2;

-інші причини -1.

У зв’язку з введенням карантину на державному рівні останні два місяці заклад працював і в дистанційному режимі (з учнями, які перебували вдома), і в очному (з учнями, які залишалися в закладі). Структура навчального року залишилася незмінною, програмовий матеріал вивчено, на якому рівні він засвоєний учнями, які вчилися дистанційно, ще належить відстежити. Навчальний рік для усіх дітей закінчився 29 травня, для дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування було проведено свято Останнього дзвоника.

Учнів 4 класу ЗПР, 9-х класів ЗПР та 10 класів дітей з порушенням інтелектуального розвитку звільнено від проходження ДПА згідно Порядку проведення ДПА, затвердженого наказом МОН України від 17.12.2018 №1369, розділ IV пункту 3.

На кожному рівні навчання педагогами забезпечується виконання державних програм, а також дається теоретична і практична підготовка дисциплін навчального плану, з метою максимального розвитку особливих дітей, усвідомленого і добровільного вибору подальших життєвих цілей.

Навчальний рік учні закладу закінчили з таким рівнем навчальних досягнень:

-всього атестовано 146 учнів, 1-2 класи не оцінювалися в балах, у цих класах використовується формулювальне оцінювання і кожній дитині видається свідоцтво досягнень учнів, де за спеціальними критеріями оцінюється розвиток дитини, набуті компетенції з різних предметів.

Останнє оновлення на Четвер, 22 жовтня 2020, 08:41

Звіт заступника директора з навчаної роботи PDF Друк e-mail
Написав Maxim
Четвер, 13 вересня 2018, 12:33

Перелік комплектів навчальних програм, рекомендованих МОН України, за якими здійснюється освітній процес у КЗ «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами

1.Комплект навчальних програм для дітей з порушенням інтелектуального розвитку, 2-4 клас (українська мова, літературне читання, сходинки до інформатики, трудове навчання, фізкультура, математика, образотворче мистецтво, музичне мистецтво, я у світі, природознавство, основи здоров’я).

2.Комплект навчальних програм для дітей з затримкою психічного розвитку, 2-4 клас (українська мова, літературне читання, сходинки до інформатики, трудове навчання, фізкультура, математика, образотворче мистецтво, музичне мистецтво, я у світі, природознавство, основи здоров’я).

3.Комплект навчальних програм для дітей з інтелектуальними порушеннями для 5-10-х класів (українська мова, українська література, Я у світі, історія України, основи правознавства, математика, природознавство, географія, фізика і хімія у побуті, музичне мистецтво, образотворче мистецтво, трудове навчання, інформатика, основи здоров’я, фізична культура)

Комплект навчальних програм для дітей з затримкою психічного розвитку для 5-10-х класів (українська мова, українська література, зарубіжна література, іноземна мова, історія України, Всесвітня історія, основи правознавства, математика, алгебра, геометрія, природознавство, біологія, географія, фізика, хімія, музичне мистецтво, образотворче мистецтво, трудове навчання, інформатика, основи здоров’я, фізична культура)

Останнє оновлення на Четвер, 15 жовтня 2020, 12:34