Недільний вихідний PDF Друк e-mail
Написав Maxim
Понеділок, 23 лютого 2015, 12:16

Знову настав день простих задоволень – неділя! Найменші вихованці цього дня знайомилися із сучасними періодичними дитячими виданнями .

DSCN6958

Діти були в захваті від ігрового моменту – появи «хлопчиків – журнальчиків», які показали можливість використання матеріалів дитячої преси для пізнавального розвитку діток, їх інтересів.

DSCN6959

DSCN6960

Попливши на чарівному кораблі сторінками журналів, вони зупинялися у вигаданих морський портах «Барвінок» та «Пізнайко», «Малятко» та «Соняшник», «Яблунька» та «Казковий вечір». Відгадували загадки з «Чомусиком», заучували прикмети з «Великої дитячої газети». А із газети «Долоньки» узнали багато корисних порад.

DSCN6961

Виявляється, усі діти люблять гортати дитячу пресу, бо «… щотижня приходять вони до господи.

Є ігри у них, є цікаві пригоди!»Â

Останнє оновлення на Середа, 25 лютого 2015, 19:16