Недільний вихідний PDF Друк e-mail
Написав Maxim
Вівторок, 17 лютого 2015, 15:19

Нарешті настав день простих задоволень – Неділя! Ще не заспокоїлись діти від суботніх міроприємств, присвячених Дню закоханих, та знову свято – сьогодні Стрітення. Це свято завжди на Україні шанувалось. Тож і ми його теж відсвяткувати.

DSCN6919 DSCN6922

Великий захід «Зима з весною стрічається» не залишив байдужим жодного учасника. Діти змагалися в завданнях на кмітливість, швидкість, уміння працювати в командах: заселяли нову теплу планету, пили воду чайною ложкою, дмухали на серветки, розгадували головоломки, доповнювали речення, згадували прислів’я. Здогадатись яка команда перемогла не важко. Звісно ж, як і мало бути – «Весна!». Бо так і у житті буває: після важких, холодних іноді болісних днів завжди, як у казці, перемагає добро, справедливість, тепло. Від цього радісно і ясно в дитячих серденьках.

DSCN6927 DSCN6929

"Пластилін – сказала Антоніна Павлівна Савицька – дає величезні можливості для створення саморобок". І найменші школярі поринули в атмосферу творчості: вони вчились різними способами працювати з пластиліном, змішувати кольори та виготовляти різні фігурки.Â Діти дали волю своїй уяві. Творчий шлях у царство ліплення з пластиліну відкритий.

Останнє оновлення на Неділя, 22 лютого 2015, 12:37