Головне меню

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяПереклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Інформація

Недільний вихідний PDF Друк e-mail
Написав Maxim   
Вівторок, 17 лютого 2015, 15:19

Нарешті настав день простих задоволень – Неділя! Ще не заспокоїлись діти від суботніх міроприємств, присвячених Дню закоханих, та знову свято – сьогодні Стрітення. Це свято завжди на Україні шанувалось. Тож і ми його теж відсвяткувати. 

DSCN6918

DSCN6919 DSCN6922

Великий захід «Зима з весною стрічається» не залишив байдужим жодного учасника. Діти змагалися в завданнях на кмітливість, швидкість, уміння працювати в командах: заселяли нову теплу планету, пили воду чайною ложкою, дмухали на серветки, розгадували головоломки, доповнювали речення, згадували прислів’я. Здогадатись яка команда перемогла не важко. Звісно ж, як і мало бути – «Весна!». Бо так і у житті буває: після важких, холодних іноді болісних днів завжди, як у казці, перемагає добро, справедливість, тепло. Від цього радісно і ясно в дитячих серденьках.

DSCN6927 DSCN6929

"Пластилін – сказала Антоніна Павлівна Савицька – дає величезні можливості для створення саморобок". І найменші школярі поринули в атмосферу творчості: вони вчились різними способами працювати з пластиліном, змішувати кольори та виготовляти різні фігурки.Â Діти дали волю своїй уяві. Творчий шлях у царство ліплення з пластиліну відкритий.

Останнє оновлення на Неділя, 22 лютого 2015, 12:37
 
Copyright © 2012 by Jester.