Захоплюючі розмальовки PDF Друк e-mail
Написав Maxim
Субота, 16 травня 2020, 21:34

Перебуваючи на карантині, ми намагаємося якнайцікавіше організувати вільний час наших вихованців. Ознайомившись з проектом «Розвиток дитини», педагог-організатор Животовська О.О. пропонує дітям різноманітні розвивальні розмальовки та домальовки для розвитку навичок аналітичного, логічного, творчого мислення, довільної уваги, зорової пам’яті тощо.

Виконання запропонованих завдань сприяє формуванню у дітей позитивного ставлення до навчання, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини.Що це завдання потребуватиме від 7-10 річних хлопчиків і дівчаток?:

-          розумових зусиль;

-          терпіння;

-          посидючості.

У цьому й полягає перша мета цієї методики — активізувати інтелектуальний потенціал дитини. Активний відпочинок та й годі!

Останнє оновлення на Субота, 16 травня 2020, 21:36