День Соборності України PDF Друк e-mail
Написав Maxim

День Соборності України — одне з важливих свят українського державотворення.З метою формування в учнівської молоді громадянської позиції, національної свідомості, виховання у них почуття патріотизму, глибокої поваги до Батьківщини та з нагоди відзначення Дня Соборності України в нашому закладі були проведені цікаві та урочисті заходи. Відкриття урочистого дня почалося з радіолінійки «Україна соборна». Учнівське самоврядування випустило стіннівку «У єдності сила». Для школярів 5-7 класів були проведені тематичні виховні години національно-патріотичного спрямування «Я – громадянин України».Учителями історії та бібліотекарем школи для учнів 8-10 класів проведено Урок пам’яті. У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури. Також бібліотекарем школи були проведені бесіди «Вільна, велика, незалежна Україна», «Ми за єдність». У кінозалі старшокласники переглянули та обговорили документальні фільми «Злука. День соборності України», «Символи нашої волі». Кульмінацією урочистого дня стало проведення флеш-мобу «Моя соборна Україна».

зображення viber 2021-01-25 09-56-25

DSC 0207DSC 0216