Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

Авторизація



Переклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 47 гостей на сайті

Інформація

План позакласних заходів
Тиждень Європейської місцевої демократії PDF Друк e-mail
Написав Maxim   
Вівторок, 20 жовтня 2020, 17:30

План – графік проведення

Європейського тижня місцевої демократії

З 05.10 по 09.10.2020 року у школі було проведено Європейський тиждень місцевої демократії.

Головна мета Тижня - активізація процесів розповсюдження інформації щодо принципів, надбань та досягнень функціонування місцевої демократії в Україні та Європі, сприяння обізнаності населення щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та залученню громадян до прийняття управлінських рішень, надання можливостей для ознайомлення з роллю Ради Європи та інших інституцій спільної Європи в області розвитку місцевої демократії.

п/п

Дата

проведення

Назва заходу

 

Відповідальні

1.

Понеділок

05.10.2020

Відкриття Європейського тижня місцевої демократії. Радіогазета «Цікава Європа»

Пед. організатор,

Шкільний актив

2.

Вівторок

06.10.2020

1. Урок – подорож у 6 класі на тему «Чи знаєш ти Європу?»

2.   Книжкова викладка «Україна та Європа»

Вчителі

Бібліотекар

3.

Середа

07.10.2020

Виховна година «Ми - жителі Європи»

Вихователі 4- 5 кл.

4.

Четвер

08.10.2020

Відеопрезентація для учнів 6-10 класів   «Морально – етичні цінності Європейського Союзу»

Пед. організатор

5.

П’ятниця

09.10.2020

Вікторина «Єврокалейдоскоп»

Пед. організатор,

вихователі 5-10 кл.


Останнє оновлення на Середа, 21 жовтня 2020, 12:17
 
План роботи під час осінніх канікул PDF Друк e-mail
Написав Maxim   
Вівторок, 20 жовтня 2020, 17:23

ПЛАН РОБОТИ

КЗ «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР

на осінні канікули

2020-2021 навчальний рік

Дата

проведення

ЗАХОДИ

Відповідальні

14.10

Середа

Вікторина «Золота осінь»

Галкіна А.В. Тернова Т.В.

Спортивні змагання «Забави малих козачат»

Ведмідь Л.І. Копасова Т.А.

15.10

Четвер

Брейн-ринг «У світі казок»

Хохотва І.І. Дерев’янко М.А.

Змагання з більярду, шашок

Галкін В.І.  Ігнатович Р.О.

16.10

П’ятниця

Â Відеосалон «Подорожуємо цікавими місцями світу»

Животовська О.О.

 

Спортивні змагання «Веселі старти»Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â     

Лозова Н.Ф.  Сташук С.О.

17.10

Субота

 

 

 

Веломайстерня

Домашенко В.О.

 

1. Усний журнал

«Цікавинки нашого життя»Â 

2. Дискотека

Дерев’янко Е.О. 

Шеремет С.С.

Голуб О.В.

     18.10

   Неділя

 

 

Турнір із настільного тенісу

«Перша осіння ракетка»Â       

Шеремет М.А.

 Демченко Р.В.

Годинка – веселинка                                   

Карпій Т.М.

 Андрєєва А.М.

19.10

Понеділок

 

Рухливі ігри на свіжому повітріÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 

Животовська О.О.

Турнір «Загадки природи»

Шингур І.П. 

Копасова Т.А.

20.10

Вівторок

Конкурс малюнків «Намалюй свою мрію»

Животовська О.О.

 

Естафети «Осінній лабіринт»

                                                    

Чеберко Д.В. 

Куценко Є.М.

21.10

Середа

Конкурс КАРАОКЕ                  

Голуб О.В.

Спортивна гра «Квітка - семицвітка»

 

Галкіна А.В. 

Тернова Т.В.

22.10

Четвер

Колективний колаж «Наодинці з осінню»

 

Денисенко І.В. 

Павелько Н.О.

Футбольний матч

Ігнатович Р.О. Демченко Р.В.

     23.10

   П’ятниця

Святкова програма до Дня народження школи

Животовська О.О.

Голуб О.В.

24.10

Субота

 

 

Розважальна програма «Коло дружби»Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 

Назаренко Н.В.

 Шеремет С.С.

1. Перегляд фільмів «Цікавий кінозал»

2. Дискотека

Якименко В.В.

Голуб О.В.

25.10

Неділя

«Майстерня поробок»Â Â 

Андрєєва А.М.

Моісєєва Т.М.

Конкурс «Світ ребусів і загадок»

            

Копасов О.М.

Бальсанко Н.А.

26.10

Понеділок

Спортивне свято «Веселі старти»Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 

Педаш Т.В.

Коростильова Ю.О.

Конкурс – виставка малюнків «Фантазія на папері»Â Â Â 

                          

Шингур І.П.             

 Сташук С.О.

 

27.10

Вівторок

Гра «Що? Де? Коли?»    

                

Паливода В.В. Лісова О.М.

Конкурс «Турнір ввічливості»

Манжара Т.В. Скрипак Л.О.

28.10

Середа

Гра – вікторина «Дорогами казок» Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 

Савченко Ю.П. 

Дерев’янко М.А.

Розвага «Вмикаємо позитив!»Â Â Â Â Â Â 

Животовська О.О.

Голуб О.В.

29.10

Четвер

Конкурс дружніх шаржів «Мої друзі»                     

Семенюта І.І.  Рибка С.В.

 

Змагання з армреслінгу

Шахматно-шаховий турнір

Зелінський В.Ю.

Куценко Є.М.

30.10

П’ятниця

 

 

 

 

Творча майстерня «Чарівні листочки» (виготовлення поробок і аплікаційзлистя) 

 

Лісова О.М.                  

Вовк О.Ю.

 

Спортивно-ігрова програма «Непереможні»

Дашевська Н.В.

Домашенко В.О.

31.10

Субота

Спілкування за чашкою чаю «Поговоримо про дружбу»Â Â 

Назаренко Н.В. 

Дерев’янко Е.О.

1. Велоперегони

2. Дискотека

Домашенко В.О.

          Голуб О.В.

01.11

Неділя

Ігрова програма "Моя улюблена іграшка"    

            

Лозова Н.В.            

 Карпій Т.М.

Екскурсії в природу

Моісєєва Т.М. Тернова Т.В.

 

 

Лабіринти підвищеної труднощі :: Все для дітей. Дитячі ресурси.

 
План роботи під час осінніх канікул PDF Друк e-mail
Написав Maxim   
Вівторок, 20 жовтня 2020, 17:23

ПЛАН РОБОТИ

КЗ «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР

на осінні канікули

2020-2021 навчальний рік

Дата

проведення

ЗАХОДИ

Відповідальні

14.10

Середа

Вікторина «Золота осінь»

Галкіна А.В. Тернова Т.В.

Спортивні змагання «Забави малих козачат»

Ведмідь Л.І. Копасова Т.А.

15.10

Четвер

Брейн-ринг «У світі казок»

Хохотва І.І. Дерев’янко М.А.

Змагання з більярду, шашок

Галкін В.І.

Ігнатович Р.О.

16.10

П’ятниця

Відеосалон «Подорожуємо цікавими місцями світу»

Животовська О.О.

Спортивні змагання «Веселі старти»

Лозова Н.Ф.

Сташук С.О.

17.10

Субота 

Веломайстерня

Домашенко В.О.

1. Усний журнал

«Цікавинки нашого життя»

2. Дискотека

Дерев’янко Е.О.

Шеремет С.С.

Голуб О.В.

 18.10

Неділя

Турнір із настільного тенісу

«Перша осіння ракетка»

Шеремет М.А.

Демченко Р.В.

Годинка – веселинка

Карпій Т.М.

Андрєєва А.М.

19.10

Понеділок

Рухливі ігри на свіжому повітрі

Животовська О.О.

Турнір «Загадки природи»

Шингур І.П.

Копасова Т.А.

20.10

Вівторок

Конкурс малюнків «Намалюй свою мрію»

Животовська О.О.

Естафети «Осінній лабіринт»Â 

Чеберко Д.В.

Куценко Є.М.

21.10

Середа

Конкурс КАРАОКЕ

Голуб О.В.

Спортивна гра «Квітка - семицвітка»

Галкіна А.В.

Тернова Т.В.

22.10

Четвер

Колективний колаж «Наодинці з осінню»Â 

Денисенко І.В

Павелько Н.О.

Футбольний матч

Ігнатович Р.О. Демченко Р.В.

23.10 

П’ятниця

Святкова програма до Дня народження школи

Животовська О.О.

Голуб О.В.

24.10

Субота

 

Розважальна програма «Коло дружби»

Назаренко Н.В.

Шеремет С.С.

1. Перегляд фільмів «Цікавий кінозал»

2. Дискотека

Якименко В.В.

Голуб О.В.

25.10

Неділя

«Майстерня поробок»

Андрєєва А.М.

Моісєєва Т.М.

Конкурс «Світ ребусів і загадок»

Копасов О.М.

Бальсанко Н.А.

26.10

Понеділок

Спортивне свято «Веселі старти»

Педаш Т.В.

Коростильова Ю.О.

Конкурс – виставка малюнків «Фантазія на папері»

Шингур І.П.

Сташук С.О.

27.10

Вівторок

Гра «Що? Де? Коли?»

Паливода В.В. Лісова О.М.

Конкурс «Турнір ввічливості»

Манжара Т.В. Скрипак Л.О.

28.10

Середа

Гра – вікторина «Дорогами казок»

Савченко Ю.П.

Дерев’янко М.А.

Розвага «Вмикаємо позитив!»

Животовська О.О.

Голуб О.В.

29.10

Четвер

Конкурс дружніх шаржів «Мої друзі»Â 

Семенюта І.І.

Рибка С.В.

Змагання з армреслінгу

Шахматно-шаховий турнір

Зелінський В.Ю.

Куценко Є.М.

30.10

П’ятниця

 

Творча майстерня «Чарівні листочки» (виготовлення поробок і аплікаційзлистя)

Лісова О.М.

Вовк О.Ю.

Спортивно-ігрова програма «Непереможні»

Дашевська Н.В.

Домашенко В.О.

31.10

Субота

Спілкування за чашкою чаю «Поговоримо про дружбу»

Назаренко Н.В. 

Дерев’янко Е.О.

1. Велоперегони

2. Дискотека

Домашенко В.О.

Голуб О.В.

01.11

Неділя

Ігрова програма "Моя улюблена іграшка"

 

Лозова Н.В.

Карпій Т.М.

Екскурсії в природу

Моісєєва Т.М. Тернова Т.В.

Останнє оновлення на Середа, 21 жовтня 2020, 12:20
 
план заходів на травень PDF Друк e-mail
Написав Alyona   
П'ятниця, 21 квітня 2017, 18:07

IMG 9726

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 квітня 2017, 18:08
 
план заходів на квітень PDF Друк e-mail
Написав Alyona   
П'ятниця, 21 квітня 2017, 18:02

IMG 9725

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 квітня 2017, 18:07
 


Copyright © 2012 by Jester.