Наші випускники PDF Друк e-mail
Написав Alyona
П'ятниця, 26 грудня 2014, 22:16

Широкі двері навчального корпусу, ніби в обійми, хапають діточок, котрі поспішають на Новорічне свято до спортивної зали. Саме в обійми, бо у нас кожна дитина охоплена любов'ю, турботою, теплом єдиної родини. У ніжності, піклуванні та з материнськими цілунками зростає тут малеча.

Доля, посміхнувшись декотрим із них, дарує прийомні сім'ї, а ми радіємо, коли діти почуваються щасливими. А ще радіємо тому, що наші вихованці досить часто приїздять на гостину туди, де зростали, де почали впевнено  промовляти слова та склади, потім читати речення, тексти, де розкривали найпотаємніші куточки своїх маленьких сердечок вихователям та вчителям, де вчилися дружити і любити.

Дві кращі учениці Оля Вітковська та Даша Шкурка потрапили у чудову прийомну родину. Там потоваришували з новими друзями та мають гарну сім'ю. Проте, серденьком тягнуться діти до гуляйпільської родини, де залишилися близькі та рідні серцю люди (діти і дорослі). Дівчата виявили бажання залишитися гостями у школі на новорічні свята, бо відчувають, що тут, у батьківській оселі, вони залишили свої маленькі корінці, адже всім відомо "хто забуває мтинуле, у того немає майбутнього". Наші діти навчені памятати добро, бо багато його мали.

Брати Дерев`яки Олег та Сашко теж із задоволенням приїхали відпочити та набратися енергії до  рідної домівки та як "в старі добрі часи" пограли з директором в свою улюблену спортивну гру -теніс.

Поспішали до рідної школи і минулорічні випускники діти-сироти Літвінов Влад та Погонишев Олег, щоб зустрітися з рідними їм людьми та  поділитися своїми успіхами та здобутками. А ще про щось розпитували у директора та вихователів, бо так і має бути, коли батьки після розлуки зустрічаються зі своїми кровинками, які отримали від них у спадок розум, силу, характер і наполегливість.

І щоб там не говорили, та недарма ми віддаємо кожному вихованцю часточку свого серця. Адже бачимо результат, і це самі приємі моменти для педагога.

Останнє оновлення на Четвер, 01 січня 2015, 16:36