Даринко!Нехай стелиться тобі дорога рушниками! PDF Друк e-mail
Неділя, 23 лютого 2014, 16:29

Оскільки цими днями із нашого затишного інтернатського гніздечка від’їжджає до далекої Америки подружка і однокласниця Скуднова Даша, ми організували грандіозне свято!

DSCN2896

Кошенятко, зайчатко, сонечко, рибонька… Як тільки не називали її дорослі, адже була вона самою маленькою серед дітей-сиріт, а тому отримувала найбільшу ніжність і пестоші від кожного. Тепер же це справжня красуня, яка любить довго кружляти перед дзеркалом.

даша

Ми, дорослі, віддавали Даші те, що мало належати їй на правах віку, - безмежну любов і материнську ніжність. Сподіваємось, дитинство, хоч пройшло воно і в школі-інтернат, дівчинка згадуватиме як щасливий і легкий період життя. А за цей час у її житті відбулося немало такого, що запам’ятає назавжди: це і поїздки до Львова, Запоріжжя, Італії, Америки. Це туристичні подорожі Кримом і рідними запорізькими просторами. Це і чаювання, бесіди за круглим столом, дискусії до хрипоти та приготування рибної юшки зі свого особистого улову.

DSC06217

DSC06220

Розумна, лагідна, смілива і відважна дівчинка… А про її почуття гумору і говорити не приходиться… Саме такі слова сьогодні звучали про Дашу, на честь якої цього дня було влаштовано вечірку. Про недоліки сьогодні жодного слова, ніби всі про них забули. Вона була ніби світлим янголятком на нашому святі. Адже це останні вихідні разом з Дашею. Діти, з ініціативи класної мами Тетяни Іванівни Потапової та мами-виховательки Андреєвої Антоніни Миколаївни влаштували солодке застілля з іграми, співами, конкурсами,  задушевними спогадами та щирими побажаннями. Їх було безліч, а головне – бажали, щоб дівчинка зуміла знайти правильний вихід із будь якої ситуації, знайшла спокій і справжню батьківську любов у новій родині, при цьому залишаючись такою, якою ми її знаємо: старанною, розсудливою, ввічливою і доброю.

DSC06239

DSC06247

Свято пройшло жваво та весело, а закінчилося щирими сльозами прощання та символічними подарунками від друзів, щоб десь, у далекій Америці, вони милували дівчинці око, зігрівали душу та нагадували про нашу безмежну любов.

Останнє оновлення на Неділя, 19 березня 2017, 20:16