Засідання методичного об`єднання вихователів PDF Друк e-mail
Написав Alyona
Четвер, 29 січня 2015, 15:33

Підходять до кінця затяжні зимові канікули. Переглядаючи сайт, здається , що в нашій школіÂ тільки

співають та танцюють, але це не так. Паралельно дитячим  веселощам у педагогів кипить методична робота.

29 січня в школіÂ  проведено засідання методичних об’єднань.

Вони є структурним підрозділом  науково – методичної служби закладу.

На методичному об’єднанні вихователів  було розглянуто тему: « Професійні якості корекційного педагога».

П.П.Блонський сказав: « Справжнім вихователем є лише той, хто пробуджує у дитини дух,

що дрімає, і надає їй сили для органічного розвитку».

DSC05002 DSC05006

Голова м/о  на початку та в кінці засідання провела тренінги, які були використані для активізації  учасників засідання.

Горпинич О.О. розповіла про професійні якості корекційного педагога.

Із  впливом корекційного педагога на формування особистості школяра ознайомила Косаренко Т.І.

Гринь О.В. розкрила зміст та значення педагогічного такту вихователя закладу освіти інтернатного типу.

Тренінги допомогли учасникам  визначитися, які знання будуть використовувати у практичній діяльності.

Вихователі висловилися  про те, що їм сподобалося, що хотіли б змінити.

DSC05009 DSC05010

Голова  м/о: Зуйченко М.І.

Останнє оновлення на Середа, 07 лютого 2018, 09:17