методичне об`єднання вихователів
Методичне об'єднання вихователів PDF Друк e-mail
Четвер, 11 січня 2018, 12:55

11 січня було проведено методичне об'єднання вихователів на тему: "Соціалізація - основа успішного розвитку особистості школяра".

Мета: підвищити рівень психолого-педагогічної підготовки педагогів щодо проблеми соціалізації школярів; активізувати вміння педагогів проектувати власну діяльність щодо успішної соціалізації школярів: розвивати вміння дискутувати й аргументувати.

Засідання було проведено у формі тренінгу за методом Едварда де Боно "Шість капелюхів". Вихователі були ознайомлені з експрес-інформацією про соціалізацію школяра; проведені вправи: "Побажай собі та іншим", "Дискусія", "Гра "Сонце" та розібрали педагогічні ситуації.

Останнє оновлення на Четвер, 11 січня 2018, 13:10

Засідання методичних об'єднань вчителів PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 листопада 2017, 12:53

2 листопада у школі відбулося спільне засідання методичних об’єднань вчителів по вивченню Закону України «Про освіту», прийнятого у жовтні 2017року.

Керівники методичних об’єднань познайомили присутніх з нововведеною термінологією та змістом основних  статтей. А потім відбулося жваве обговорення.

Найбільш зацікавлено педагоги обговорювали статтю 19 «Освіта осіб з особливими потребами», статтю 20 «Інклюзивне навчання», статтю 50 «Атестація педагогічних працівників», статтю 51«Сертифікація педагогічних працівників», а також  статтю 57 «Державні гарантії педагогічним і науково – педагогічним працівникам».

Опісля обговорення вчителі виразили впевненість у  подальшому покращенні освітнього  процесу в Україні.

DSC 0908 DSC 0911

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 листопада 2017, 09:38