Рівень адаптації учнів 5 класу PDF Друк e-mail
Написав
Середа, 16 листопада 2016, 17:23

16.11.2016 року відбулося засідання динамічної групи "Рівень адаптації учнів 5 класу", в якому прийняли участь класний керівник, вихователь, психолог, вчителі-предметники та адміністрація закладу.

Розпочалося засідання виступом класного керівника Столяренко А.І. про стан адаптації учнів 5 класу до навчання в середній школі. Вона наголосила, що більшість дітей переживає перехід у основну школу як важливий крок у своєму житті. Деякі пишаються тим, що вони подорослішали, інші мріють розпочати «нове життя».Â Різкі зміни умов навчання, різноманітні та більш ускладнені вимоги, які ставлять до дітей середньої навчальної ланки, навіть зміна «статусу» у початковій школі «найстаршого» на «наймолодшого» у середній – все це є досить серйозним випробуванням. У цей період діти можуть стати невпізнанними: тривога, боязкість чи, навпаки, розв’язність, надмірна метушливість, збудження охоплюють їх. У зв’язку з цим у них може знизитись працездатність, вони можуть стати забудькуватими, неорганізованими. Тому завдання педагогічного колективу допомогти пройти цей складний період в їхньому житті.

Вихователь Ковальова Л.І. розповіла про труднощі, з якими стикаються діти під час вивчення домашніх завдань та в позаурочний час, а також поділилася методами впливу на дітей.

Психолог Бикова О.М. проаналізувала анкети дітей та надала поради для вчителів-предметників основної школи.

Вчителі-предметники обговорили труднощі, які виникають під час уроків та шляхи їх подолання.

В кінці засідання для учасників було проведено анкетування та інтерактивна гра "Яким ти бачиш сучасного п`ятикласника?"

DSC03018 DSC03016

Останнє оновлення на Середа, 07 лютого 2018, 10:50