Засідання методичних об`єднань
Методоб'єднання вчителів початкових класів PDF Друк e-mail
Середа, 21 грудня 2016, 12:19

31 жовтня 2016р. методичне об'єднання вчителів початкових класів на засіданні педагогічної ради школи обговорило питання "Формування мовленнєвих компетентностей учнів початкових класів засобами педагогічної гри". Визначена була актуальність теми, названі напрямки роботи вчителів, надані рекомендації педагогам у втіленні даного питання. Своїм досвідом поділились вчителі початкових класів: Педаш Т.В., Манжара Т.В. Плакса Н.В., про роботу з особливими дітьми - Гонтарь І.Д., Дерев'янко М.А.; доповнила інформацію вчителів - логопед Хохотва І.І. Для повного висвітлення даного питання керівником м/о Паливода В.В. було використано презентацію, яку представили на засіданні педагогічної ради школи.

IMG 20161031 091147 IMG 20161031 091550

Останнє оновлення на Середа, 21 грудня 2016, 13:04

Рівень адаптації учнів 5 класу PDF Друк e-mail
Написав
Середа, 16 листопада 2016, 17:23

16.11.2016 року відбулося засідання динамічної групи "Рівень адаптації учнів 5 класу", в якому прийняли участь класний керівник, вихователь, психолог, вчителі-предметники та адміністрація закладу.

Розпочалося засідання виступом класного керівника Столяренко А.І. про стан адаптації учнів 5 класу до навчання в середній школі. Вона наголосила, що більшість дітей переживає перехід у основну школу як важливий крок у своєму житті. Деякі пишаються тим, що вони подорослішали, інші мріють розпочати «нове життя».  Різкі зміни умов навчання, різноманітні та більш ускладнені вимоги, які ставлять до дітей середньої навчальної ланки, навіть зміна «статусу» у початковій школі «найстаршого» на «наймолодшого» у середній – все це є досить серйозним випробуванням. У цей період діти можуть стати невпізнанними: тривога, боязкість чи, навпаки, розв’язність, надмірна метушливість, збудження охоплюють їх. У зв’язку з цим у них може знизитись працездатність, вони можуть стати забудькуватими, неорганізованими. Тому завдання педагогічного колективу допомогти пройти цей складний період в їхньому житті.

Вихователь Ковальова Л.І. розповіла про труднощі, з якими стикаються діти під час вивчення домашніх завдань та в позаурочний час, а також поділилася методами впливу на дітей.

Психолог Бикова О.М. проаналізувала анкети дітей та надала поради для вчителів-предметників основної школи.

Вчителі-предметники обговорили труднощі, які виникають під час уроків та шляхи їх подолання.

В кінці засідання для учасників було проведено анкетування та інтерактивна гра "Яким ти бачиш сучасного п`ятикласника?"

DSC03018 DSC03016

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 листопада 2016, 16:54

Методичне об'єднання вихователів PDF Друк e-mail
Вівторок, 01 листопада 2016, 09:05

31 жовтня відбулося засідання методичного об'єднання вихователів на тему: "Сутність та особливості розвитку особистості".

"Поняття особистості є одним з основних в сучасній психології...", - саме такими словами розпочала засідання голова м/о Ведмідь Л.І.

Останнє оновлення на Вівторок, 01 листопада 2016, 15:41

Методичне об'єднання вихователів PDF Друк e-mail
Четвер, 24 березня 2016, 13:46

23 березня відбулося засідання методичного об'єднання вихователів під назвою "Я - особистість"

Останнє оновлення на Четвер, 24 березня 2016, 14:04

Засідання методичного об`єднання вчителів старших класів PDF Друк e-mail
Середа, 10 червня 2015, 11:38

10 червня відбулося заключне засідання методичного об'єднання вчителів старших класів. Педагоги підбили підсумки минулого навчального року, провели моніторинг знань з основ наук за 2014-2015 н.р. Провели круглий стіл "Мої педагогічні досягнення і промахи у цьому навчальному році" та намітили персективи роботи на наступний навчальний рік.

DSC04081 DSC04080

Останнє оновлення на Середа, 10 червня 2015, 11:45