Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

Авторизація



Переклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Інформація

Звіт заступника директора з навчаної роботи PDF Друк e-mail
Написав Makcim   
Четвер, 13 вересня 2018, 12:33

Перелік комплектів навчальних програм, рекомендованих МОН України, за якими здійснюється освітній процес у КЗ «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами

1.Комплект навчальних програм для дітей з порушенням інтелектуального розвитку, 2-4 клас (українська мова, літературне читання, сходинки до інформатики, трудове навчання, фізкультура, математика, образотворче мистецтво, музичне мистецтво, я у світі, природознавство, основи здоров’я).

2.Комплект навчальних програм для дітей з затримкою психічного розвитку, 2-4 клас (українська мова, літературне читання, сходинки до інформатики, трудове навчання, фізкультура, математика, образотворче мистецтво, музичне мистецтво, я у світі, природознавство, основи здоров’я).

3.Комплект навчальних програм для дітей з інтелектуальними порушеннями для 5-10-х класів (українська мова, українська література, Я у світі, історія України, основи правознавства, математика, природознавство, географія, фізика і хімія у побуті, музичне мистецтво, образотворче мистецтво, трудове навчання, інформатика, основи здоров’я, фізична культура)

Комплект навчальних програм для дітей з затримкою психічного розвитку для 5-10-х класів (українська мова, українська література, зарубіжна література, іноземна мова, історія України, Всесвітня історія, основи правознавства, математика, алгебра, геометрія, природознавство, біологія, географія, фізика, хімія, музичне мистецтво, образотворче мистецтво, трудове навчання, інформатика, основи здоров’я, фізична культура)

Перелік програм з корекційно-розвиткової роботи, рекомендованих МОН України, за якими здійснюється освітній процес у КЗ «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР для здобувачів освіти для дітей з особливими освітніми потребами

1.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток мовлення дітей з помірною розумовою відсталістю в процесі ознайомлення з природою» для 2-4 класів (Хайдарова О.С., Блеч Г.О.)

2.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток мовлення з використанням методики ТАН – Содерберг» для 2-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю (Заремба В.В., Ліщук Н.І., Морозова Н.В., Блеч Г.О.)

3.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізкультура» для 2-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю (Бобренко І.В.)

4.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Острівець здоров’я” для 2-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю (Ковтун А.В., Кунникова О.О., Стригунова А.І., Бобренко І.В.)

5.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Театральна логоритміка» для 2-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю (Папета О.В., Демянович М.З., Компанієнко О.М., Гладченко І.В.)

6.Програма з корекційно-розвиткової роботи «У світі ритмів» для 2-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю (Левченко Л.Й., Гладченко І.В.)

7.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Барабанотерапія» для 2-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю (Василевська Л.Є., Гладченко І.В.)

8.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток психомоторики та сенсорних процесів» (психосоціальний розвиток) для 2-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю (Жук Т.Я., Трикоз С.В.)

9.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Азбука творчості» для 2-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю (Чеботарьова О.В., Брусенська І.М.)

10. Програма з корекційно-розвиткової роботи «Музичні краплинки» для 2-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю (Шеклунова Н.О., Міненко А.В.)

11.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура» для 5-9 класів для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (Шеремет Б.Г., Сак Т.В., Соколова Г.Б., Маматова З.Р., Бабяк О.О., Мельниченко М.В.)

12.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток мовлення» для 5-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (Омельченко І.М., Федорович Л.О.)

13.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Соціально-побутове орієнтування» (варіативний модуль «Подорож у життя») для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Міненко А.В., Грикун А.С.)

14.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Фізика і хімія (в позаурочний час)» для 6-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Дзіядевич Л.Г., Трикоз С.В.)

15.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Географія» (в позаурочний час) для 6-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Мальчевська О.П., Трикоз С.В.)

16.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Ритміка» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Редько Л.О., Безкоровайна Л.А., Гладченко І.В.)

17.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Театральна логоритміка» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Папета О.В., Іванченко С.В., Гладченко І.В.)

18.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Ритміка» (барабанотерапія) для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Сухорукова О., Василевська Л., Гладченко І.В.)

19.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Бобренко І.В.)

20.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Соціально-побутове оієнтування» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Остапенко Л.І., Тарновська Л.І.)

21.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Світ мистецтва» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Дмитрієва І.В.)  Перелік корекційно – розвиткових програм, рекомендованих МОН України, за якими здійснюється освітній процес у КЗ «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР для дітей з особливими освітніми потребами

1.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток мовлення» для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (авт.. Хайдарова О.С., Блеч Г.О.)

2.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток мовлення з використанням методики ТАН – Содерберг» для 2-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю (Заремба В.В., Ліщук Н.І., Морозова Н.В., Блеч Г.О.)

3.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізкультура» для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (Бобренко І.В.)

4.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Острівець здоров’я” для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (Ковтун А.В., Кунникова О.О., Стригунова О.М., Бобренко І.В.)

5.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Театральна логоритміка» для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (Папета О.В., Бобренко І.В., Демянович М.З., Компанієнко О.М., Гладченко І.В.)

6.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток психомоторики та сенсорних процесів» (психосоціальний розвиток) для 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю (Жук Т.Я., Трикоз С.В.)

7.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Азбука творчості» для 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю (Чеботарьова О.В., Брусенська І.М.)

8.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Музичні краплинки» для 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю (Шеклунова Н.О., Міненко А.В.)9.Програма з корекційно-розвиткової роботи «У світі ритмів» для 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з розумовою відсталістю (Левченко Л.Й., Гладченко І.В.)

10. Програма з корекційно – розвиткової роботи «Соціально-побутове орієнтування» для дітей 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (Ярмола Н.А.)

11.Програма з корекційно – розвиткової роботи «Лего-конструювання» для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (Лапін А.В.)

12.Програма з корекційно – розвиткової роботи «Цікавий світ Монтессорі» для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (Дишлюк Т.Б., Чеботарьова О.В.))

13.Програма з корекційно – розвиткової роботи «Корекція розвитку. Розвиток когнітивної сфери» для 1-4 спеціальних класів для дітей із затримкою психічного розвитку закладів загальної середньої освіти (Сак Т.В., Прохоренко Л.І.)

14.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Корекція розвитку. Розвиток особистісної сфери» для 1-4 спеціальних класів для дітей із затримкою психічного розвитку закладів загальної середньої освіти (Бабяк О.О., Баташева Н.І., Орлов О.В.)

15.Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток мовлення» для 1-4 спеціальних класів для дітей із затримкою психічного розвитку закладів загальної середньої освіти (Омельченко І.М., Федорович Л.О.)

16.Програма з корекційно – розвиткової роботи «Ритміка» для 1-4 спеціальних класів для дітей із затримкою психічного розвитку закладів загальної середньої освіти (Бабак О.О.)

 

Перелік навчальних програм, рекомендованих МОН України, за якими здійснюється освітній процес у КЗ «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР ІІ ступеня для дітей з особливими освітніми потребами

1.Кравець Н.П. Програма «Українська мова» 5-10 класи спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей – Київ – Інкунабула. – 2008.

2. Кравець Н.П. Програма з Читання 5-10 класи спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей – Київ – Інкунабула. – 2008.

3.Програма для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей (математика, фізика і хімія у побуті). – Коїв – КП ДАК «Укрвидавполіграфія». – 2010

 

Перелік підручників і навчально-методичного забезпечення, рекомендованих МОН України, за якими здійснюється освітній процес у КЗ «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР для здобувачів початкової освіти для дітей із затримкою психічного розвитку

 

Назва підручника

Автор

Клас

Видавництво

Рік

Читанка

Марчук Т.Ф.

1

Либідь

2013

Математика

Сак Т.В., Прохоренко Л.І.

1

Букрек

2014

Літературне читання

Ляшенко Н.В.

2

Інкунабула

2015

Математика

Прохоренко Л.І., Фесенко В.Г.

2

Інкунабула

2014

Читанка «Школяр»

Ляшенко Н.В., Хоменко Т.М.

3

Либідь

2013

Математика

Прохоренко Л.І., Фесенко В.Г.

3

Букрек

2015

Математика

Прохоренко Л.І., Фесенко В.Г.

4

Букрек

2016

Навчальний посібник з письма (І, ІІ час.)

Ляшенко Н.В.

підг

 

2013

2014

Природознавство

Сак Т.В.

Підг.

 

2014

Математика

Сак Т.В.

Підг.

 

2014

2015

Трудове навчання

Чеботарьова О.В

Підг.

 

2015

«Стежинка» буквар

Ляшенко Н.В.

1

 

2013

Буквар

Вашуленко М.С.

1

 

2013

Математика

Сак Т.В.

1

 

2014

Англійська мова

Карп’юк

1

 

2012

Природознавство

Гельберг

2

 

2012

Англійська мова

Карп’юк

2

 

2014

Англійська мова

Карп’юк

3

 

2016

Природознавство

Грушинська

4

 

2016

Мистецтво

Калініченко

4

 

2016

Інформатика

Томаковська

4

 

2016

Музичне мистецтво

Аристова

4

 

2016

Літературна читанка

Савченко

4

 

2016

Основи здоров’я

Гнатюк

4

 

2016

Українська мова

Вашуленко М.С.

4

 

2016

Англійська мова

Несвіт

4

 

2016

Інформатика

Рівкінд

5

 

2013

Трудове навчання

Климчук

5

Арка

2013

Математика

Тарасенкова

5

Освіта

2013

Українська література

Авраменко

5

Генеза

2013

Історія України

Власов

5

Генеза

2013

Основи здоров’я

Бех

5

Генеза

2013

Світова література

Ніколенко

5

Грамота

2013

Природознавство

Ярошенко

5

 

2013

Українська мова

Заболотний

5

Генеза

2013

Русский язык

Полякова

5

Генеза

2014

Природознавство

Ярошенко

5

 

2018

Українська мова

Заболотний

5

Генеза

2018

Зарубіжна література

Шеполенко

5

 

2018

Українська література

Авраменко

5

Генеза

2018

Англійська мова

Карп’юк

5

Астом

2018

Основи здоров’я

Бойченко

5

Генеза

2018

Російська мова

Полякова

5

 

2018

Математика

Мерзляк

6

Гіммозія

2014

Світова література

Ніколи

6

Генеза

2014

Біологія

Костіков

6

 

2014

Українська мова

Єрмоленко

6

Грамота

2014

Українська література

Коваленко

6

Освіта

2014

Географія

Бойко

6

Генеза

2014

Інформатика

Морзе

6

Освіта

2014

Основи здоров’я

Бойченко

6

Алатон

2014

Українська мова

Заболотний

6

Грамота

2014

Історія України

Бандровський

6

 

2014

Всесвітня історія

Пометун

6

Генеза

2014

Світова література

Волощук

6

Генеза

2014

Трудове навчання

Сидоренко

6

Синиця

2014

Русский язык

Полякова

6

Генеза

2017

Англійська мова

Карп’юк

7

 

2016

Географія

Бойко

7

Синиця

2016

Українська література

Міщенко

7

Ґенеза

2016

Історія України

Власов

7

 

2016

Біологія

Остапенко

7

 

2016

Зарубіжна література

Волощук

7

Ґенеза

2016

Фізика

Сиротюк

7

Ґенеза

2016

Алгебра

Тарасенко

7

Освіта

2016

Всесвітня історія

Пометун

7

 

2016

Геометрія

Бурда

7

Освіта

2016

Хімія

Пашевська

7

Ґенеза

2016

Українська мова

Заболотний

7

Ґенеза

2016

Русский язык

Полякова

7

Знання

2016

Алгебра

Мерзляк

8

 

2016

Українська література

Авраменко

8

Грамота

2016

Основи здоров’я

Бойченко

8

Ґенеза

2016

Зарубіжна література

Ніколенко

8

Грамота

2016

Всесвітня історія

Гісем

8

Ранок

2016

Російська мова

Полякова

8

 

2016

Біологія

Матяж

8

Ґенеза

2016

Історія України

Власов

8

Ґенеза

2016

Фізика

Сиротюк

8

Ґенеза

2016

Англійська мова

Карп’юк

8

Астон

2016

Трудове навчання

Мачача

8

Фоліо

2016

Хімія

Попель

8

Академія

2016

Інформатика

Морзе

8

Оріон

2016

Географія

Бойко

8

Абетка

2016

Мистецтво

Масол

8

Ґенеза

2016

Українська мова

Заболотний

8

 

2016

Геометрія

Мерзляк

8

Гімназія

2016

Географія

Масляк

9

Аксіома

2017

Всесвітня історія

Гісем. Мартинюк

9

Ранок

2017

Історія України

Власов

9

Літера

2017

Українська література

Авраменко

9

 

2017

Англійська мова

Буренко

9

Ранок

2017

Інформатика

Ривкінг

9

Ґенеза

2017

Мистецтво

Масол

9

Освіта

2017

Основи здоров’я

Бойченко

9

Ґенеза

2017

Геометрія

Мерзляк

9

Гімназія

2017

Зарубіжна література

Міляновська

9

Астон

2017

Українська мова

Заболотний

9

Ґенеза

2017

Основи правознавства

Наровлянський

9

Грамота

2017

Біологія

Остапченко

9

Ґенеза

2017

Алгебра

Мерзляк

9

Гімназія

2017

Хімія

Ярошенко

9

Оріон

2017

Русский язык

Коновалова

9

Основа

2017

Трудове навчання (обслуговуюча)

Ходзинська

9

Перун

2017

Фізика

Сиротюк

9

Ґенеза

2017

Трудове навчання (технічне)

Туташинський

9

Перун

2017

 

Перелік підручників і навчально-методичного забезпечення, рекомендованих МОН України, за якими здійснюється освітній процес у КЗ «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР для здобувачів освіти для дітей із інтелектуальними порушеннями

 

Назва підручника

Автор

Клас

Видавництво

Рік видання

Буквар

Вавіна Л.С.

Підг, 1

Інкунабула

2017

Навчальний посібник з письма (Ч.І)

Вавіна Л.С., Кравець Н.П.

Підг, 1

Інкунабула

2013

Навчальний посібник з письма (ч.ІІ)

Вавіна Л.С., Кравець Н.П.

Підг, 1

Інкунабула

2013

Букварь

Вавіна Л.С.

Підг, 1

Інкунабула

2013

Трудове навчання

Чеботарьова О.В., Гнатенко В.С.

Підг.

Либідь 2015

 

Соціально – побутове орієнтування

Ярмова Н.А.

Підг.

Либідь

2015

Математика

Ардо-бацька К.В.

1

Либідь

2015

Математика

Королько Н.І.

6

Либідь

2014

Трудове навчання. Швейна справа.

Марсіянова Г.М., Альошкіна Н.П., Кравець Н.П., Бондар Н.В.

6

Либідь

2015

Природа рідного краю

Одинченко Л.А., Липа В.О.

6

Либідь

2013

Читанка

Турчинська В.Є.

6

Освіта

2000

Природознавство. Нежива природа.

Стожок Л.С., Любарець О.В.

6

Освіта

2002

Соціально-побутове орієнтування «Світ навколо тебе»

Дробот Л.С.

6

Проза

2005

Географія

Дробот Л.С., Олинченко Л.К.

7

Проза

2005

Історія України

Косенко Ю.М.

7

Букрек

2016

Фізика

Бондар В.І.,   Заєць Т.В.

7

Інкунабула

2009

Соціально-побутове орієнтування «Світ навколо тебе»

Дробот Л.С.

7

Проза

2002

Українська мова

Сидоренко І.М.

7

Освіта

2000

Літературне читання

Кравець Н.П., Єременко І.Г., Чакурда О.Д.

7

Інкунабула

2014

Природознавство. Рослини.

Гурина Г.І., Чолик Г.Я.

7

Богдана

2003

Літературне читання

Нижник Л.І., Сагірова О.С.

8

Освіта

2001

Литературное чтение (рос.)

Гуріна Г.І., Сагірова О.С.

8

Богдана

2006

Фізика

Бондар В.І., Гнапюк Л.М.

8

Богдана

2002

Географія світу

Одинченко Л.К., Липа В.О.

8

Неопалима купина

2007

Історія України

Косенко Ю.М.

8

Букрек

2017

Українська мова

Турчинська В.Є.

9

Освіта

2000

Літературне читання

Плешканівська Г.М.

9

Освіта

2002

Історія України

Косенко Ю.М.

9

Перун

2018

Географія України

Одинченко Л.К., Липа В.О.

9

Либідь

2014

Українська мова

Кравець Н.П.

10

Інкунабула

2013

Літературне читання

Кравець Н.П.

10

Богдана

2005

Математика

Томенчук Л.С., Хабалюк В.В., Дзюба М.М., Панченко Н.Н., Скільська Я.М., Дем’янчук Н.П.

10

Букрек

2017

Сільськогосподарська праця

Володинюк К.С., Василишин О.

8-10

Ліга

2009

«Від А до Я» дидактичний матеріал з формування правильної звуковимови

Блінова Г.Й.

Підг. 1

Либідь

2013



Останнє оновлення на Четвер, 13 вересня 2018, 12:42
 
Copyright © 2012 by Jester.