З досвіду роботи педагогів школи
Звіт заступника директора з навчаної роботи PDF Друк e-mail
Четвер, 13 вересня 2018, 12:33

Перелік комплектів навчальних програм, рекомендованих МОН України, за якими здійснюється освітній процес у КЗ «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат» ЗОР для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами

1.Комплект навчальних програм для дітей з порушенням інтелектуального розвитку, 2-4 клас (українська мова, літературне читання, сходинки до інформатики, трудове навчання, фізкультура, математика, образотворче мистецтво, музичне мистецтво, я у світі, природознавство, основи здоров’я).

2.Комплект навчальних програм для дітей з затримкою психічного розвитку, 2-4 клас (українська мова, літературне читання, сходинки до інформатики, трудове навчання, фізкультура, математика, образотворче мистецтво, музичне мистецтво, я у світі, природознавство, основи здоров’я).

3.Комплект навчальних програм для дітей з інтелектуальними порушеннями для 5-10-х класів (українська мова, українська література, Я у світі, історія України, основи правознавства, математика, природознавство, географія, фізика і хімія у побуті, музичне мистецтво, образотворче мистецтво, трудове навчання, інформатика, основи здоров’я, фізична культура)

Комплект навчальних програм для дітей з затримкою психічного розвитку для 5-10-х класів (українська мова, українська література, зарубіжна література, іноземна мова, історія України, Всесвітня історія, основи правознавства, математика, алгебра, геометрія, природознавство, біологія, географія, фізика, хімія, музичне мистецтво, образотворче мистецтво, трудове навчання, інформатика, основи здоров’я, фізична культура)

Останнє оновлення на Четвер, 13 вересня 2018, 12:42

Презентація педагогічного досвіду роботи вчителя математики Куценко Г.І. PDF Друк e-mail