Гурток ''Черемшина''
У майстерні письменника. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 27 жовтня 2017, 11:57

Гурток ''Черемшина'' знову покликав дітей до себе на гостину. За чашкою кави та солодощів діти поринули у світ поезії. Пригадали письменників та поетів , милозвучність та поетичність їх віршів. Захопливий подих туги, глибокі та людяні почуття, ніжність та любов - пронизують серце твори українських письменників. У них - подих і мудрість століть, душа нашого народу.

EDGDFU3pkrQ

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 12:26

Мовно-літературний гурток PDF Друк e-mail
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 08:14

З Україною в серці.ÂÂ Під таким гаслом стартував мовно - літературний гурток "Черемшина". Діти слухали пісні про Україну, адже український народ возвеличував своїх синів - захисників рідного краю - піснях. У них - подих і мудрість століть, душа нашого народу, його історія. Запам'ятовували учні цікаві вислови, зокрема згадали Т.Шевченка, Лесю Українку, І.Франка. Прослухали урочистий музичний твір, зокрема гімн України та пригадали символи нашої держави. А розмальовки, які вони отримали, ще раз нагадали дітям, що Україна у нас єдина й найкраща!

QN79XjjAGSM

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 12:27