Гурток ''Черемшина''
Зустріч з поетесою PDF Друк e-mail
Четвер, 25 жовтня 2018, 13:09

До нашої школи завітала українська письменниця Гуляйпільського краю, поетеса, член Національної спілки письменників України – Вікторія Забава. В теплій обстановці діти радо зустріли гостю. Пані Вікторія розповідала про своє дитинство, навчання, і просто - про життя. Основна направленість її творчості – дитяча тематика. Свій перший вірш поетеса написала в вісім років і почала друкуватися в місцевих періодичних виданнях. Перша її збірка – «Соло на лавровому листі», якою вона зарекомендувала себе і стала учасником Всеукраїнської наради молодих літераторів. Учасники гуртків мовно-літературного «Черемшина» та «Happy English» об'єдналися. Діти читали напам’ять вірші Вікторії Забави українською та англійською мовами (і це вийшло непогано), співали пісні й на згадку про себе, діти подарували троянди та поробки зроблені власними руками – лялька-мотанка, яка символізує здоров’я та кошик з паперових квітів. А від себе пані Вікторія подарувала школі свої збірочки. Діти з оплесками проводжали гостю і чекали ще на нові зустрічі.

Останнє оновлення на Четвер, 25 жовтня 2018, 13:17

У майстерні письменника. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 27 жовтня 2017, 11:57

Гурток ''Черемшина'' знову покликав дітей до себе на гостину. За чашкою кави та солодощів діти поринули у світ поезії. Пригадали письменників та поетів , милозвучність та поетичність їх віршів. Захопливий подих туги, глибокі та людяні почуття, ніжність та любов - пронизують серце твори українських письменників. У них - подих і мудрість століть, душа нашого народу.

EDGDFU3pkrQ

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 12:26

Мовно-літературний гурток PDF Друк e-mail
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 08:14

З Україною в серці.ÂÂ Під таким гаслом стартував мовно - літературний гурток "Черемшина". Діти слухали пісні про Україну, адже український народ возвеличував своїх синів - захисників рідного краю - піснях. У них - подих і мудрість століть, душа нашого народу, його історія. Запам'ятовували учні цікаві вислови, зокрема згадали Т.Шевченка, Лесю Українку, І.Франка. Прослухали урочистий музичний твір, зокрема гімн України та пригадали символи нашої держави. А розмальовки, які вони отримали, ще раз нагадали дітям, що Україна у нас єдина й найкраща!

QN79XjjAGSM

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 12:27