< квітня 2017 >

Свято Пасхи PDF Друк
Виховна робота - Виховні заходи

IUtMF76u6Tc

Ось і настав особливий день - день, коли з усіх боків чуєш незвичайні слова побажання доброго ранку - "Христос Воскрес!" і "Воістину Воскрес!"

6lhALHAo8kc ufjmLjFaYgo

Головне православне свято не пройшло осторонь - кращі представники шкільної родини освятили великодні кошики і під колокольний передзвін просили для себе та близьких здоров'я, доброту, достатку й миру.

Lxjzzu4WiqQ rE-m4XBQlk8

Повітря тут наповнилося святковим весняним передзвоном, а на душі стало радісно!

ApOsN 4Hf6E lb22rKUBKiw

Після освячення продуктів у церкві ми продовжили святкування у вузькому колі. Діти говорили про звичаї, традиції та повір'я свого народу... А ще згадали найбільш знакові події року, що минув.

0V0iMuQbH3U ex44-NpyijI

Улюблена забава дітлахів у цей день - цокатись яйцями. Чиє вціліло, той переможець. Веселий і дзвінкий сміх заповнив кімнату.

mX-iHxXdzDA vtCzM6CS950

За українським звичаєм, у цей день дівчата та хлопці каталися на гойдалках. Це ритуал овівання. Адже за давнім повір'ям у цей час усі гріхи здуваються!

Тож бажаємо своїм любим діткам, щоб їм так же легко працювалося за шкільною партою, як весело і цікаво проходить у нас відпочинок та відзначаються визначні дати.

ygMl5MHg6yg Zs4KO28DxkM

Ну такі вже завзяті та працьовиті наші дітлахи, що подвір'я шкільне насьогоднішній день сяє, мов великодня писанка!

qH6drs55kJ4 9W-qqWCiKrk

Лишилось тільки милуватись та читати улюблені вірші про рідний край, розгадувати загадки та говорити про охорону природи.

fYjPFzYD4tM lJ5SsRyAOH4

А ще ми грали в рухливі ігри, які ой як дуже люблять малята.

RgTIYIekBd4

Вихователь Лозова Н.Ф. розповіла народні прикмети цього сезону, а діти згадали улюблені прислів'я.

8tFzpl082U0

Завершилась година спілкування "Наодинці з природою" обіцянкою дітей завжди дбайливо ставитись до природи рідного краю, оберігати і збагачувати її.

dgcayHWaau8

А вихователь Андреєва А.М. прочитала ось які гарні слова:

"Моя земля! Напоєна красою

І звуками, що в серденьку живуть.

Навіки ми пов'язані з тобою.

Одна у нас з тобою довга путь".