1 вересня PDF Друк e-mail
Написав Alyona
Понеділок, 03 вересня 2012, 20:33

Шановні  вчителі, працівники закладу, учні, батьки та гості сайту! Вітаємо Вас з початком нового навчального року!

Ось і настав він, довгожданний день для всієї дітвори - день зустрічей, усмішок, день першого шкільного дзвоника.

Перше вересня - початолк нового навчального року. Цей день є визначним і радісним днем для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він покладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього розпочнеться цікаве шкільне життя.

Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до країни знань. І саме сьогодні ми вітаємо і радо приймаємо у велику дружну шкільну родину новачків учнів підготовчого класу.

Малят чекали подарунки та приємні сюрпризи. Особливо дітям сподобалося знайомство з їхньою першою книгою - Буквариком.

Добрий день, шановні діти!

Я - веселий Букварик, весело співаю,

Бо веселе свято я сьогодні маю.

Від букви А до букви Я

Мандрівка буде непроста.

Ви все зумієте здолати,

Навчу я всіх читати і писати...

А на прощання Букварик роздав діткам чудові подаруночки.

Не забули в цей день про школярів і друзі з запорізької митниці. Як завжди, прозвучали гарні вітальні слова та в дарунок діти отримали нову відеокамеру.

Дякуємо Вам, любі друзі за вашу теплоту та щедрість!!!

Дуже приємно було почути слова вдячності педагогам та працівникам школи від випускника Плотнікова Олександра. Він розповів дітям про свою долю та побажав їм успіхів у навчанні!

Дзвенить дзвінок! Веселий , галасливий!

Хай срібний голос чують звідусіль!

Хай буде рік шкільний для нас щасливий!

Для цього всі прикладемо зусиль.

Хай буде всім нам день оцей - як свято!

Хай буде щастя в серці у батьків!

Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий!

Хай буде радість вищою від слів!

Останнє оновлення на Вівторок, 03 грудня 2013, 10:51