День захисту дітей PDF Друк e-mail
Написав Zmey
П'ятниця, 01 червня 2012, 13:24

Дитяче кафе "Ласунка" сьогодні привітно відчинило двері шкільній дітворі.

А розмістилося воно у кабінеті рідної мови. До кафе завітали учні школи: діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування. Ласкаво запросили дітей і організували це свято адміністрація школи та педагоги з нагоди Дня захисту дітей.

На гарно прикрашених столах було багато солодощів: цукерки, печиво, шоколадки, цукерки "Raffaello", сік. Діти переглядали улюблені мультфільми, грали в ігри, жартували.

А розпочалося свято із святкового концерту, який відбувся з самого ранку, у шкільному клубі. Учні співали, танцювали, розгадували загадки, за що отримали м`які іграшки, подарунки.

Кожного року цього дня у школі проходить конкурс дитячого малюнку. У них радість та смуток, мрії та сподівання. Наразі найактивнішими були випускники.

Після кав`ярні діти і вчителі вирушили до ставка, там і продовжилося свято. Дехто засмагав на сонечку, хтось просто сидів у у затінку; непосидючі грали у бадмінтон, бігали, гралися.

Дівчата плели віночки, хлопці вудили рибу.

Цього дня дітям дозволялося трішки більше ніж зазвичай пустощів, гаміру, веселощів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 червня 2012, 16:34