Туристична подорож на півострів Крим PDF Друк e-mail
Написав Zmey
Понеділок, 07 травня 2012, 10:36

28 квітня 2012 року учні нашої школи вирушили у подорож до півострова Крим на травневі свята.

alt

Так, прибувши потягом до міста Сімферополя, на дітей чекав автобус, який повіз їх до зупинки Підстанція, що знаходиться за селом Перевальним. Звідти туристи пішли вздовж річки Курлюк –Су. Діти з рюкзаками на плечах, долаючи нелегкі шляхи: постійні підйоми, круті схили, повалені дерева, дісталися до туристичної зупинки Курлюк – Баш. Стомлені, зголоднілі, але з бадьорим настроєм вони розбили свій табір. Біля вогнища готувалися смачні страви, співали пісні, кожен гомонів про своє.

alt

Другого дня група вирушила до вершини гори Демерджи – Яйла. Тут кожен зустрівся з приємною несподіванкою – травневим снігом. Гра в сніжки зняла денну втому дітей. З гір поволі  перейшли на плато Тирке – Яйла, а з неї – на Буковий кордон. Тут, відпочиваючі бачили коней, свиней та милувалися краєвидами. Під кінець дня дісталися до туристичної станції Малинова Балка, де і зустріли третій день туристичного походу,  та залишилися на цілісінькі два дні. Вогнище, смачні страви, ігри, пісні – звеселяли душі дітвори.

alt

Останнього дня шлях туристів пролягав до первинного місця призначення – села Перевального, звідти на тролейбусі  всі вирушили до міста Сімферополя. Саме там, туристи побували на екскурсії у зоопарку, на поляні казок, бачили старий дуб, якому виповнилося 750 років, фотографувалися, їли солодку вату.

alt

P.S. В якості помічників були залучені волонтери – випускники минулих років Гуляйпільської спеціальної школи – інтернату, та діти які вибули зі школи до прийомних сімей.

Така туристична подорож надовго залишить враження про світлі та незабутні миттєвості життя.

Останнє оновлення на Четвер, 25 квітня 2013, 15:24