Новий рік PDF Друк e-mail
Неділя, 29 грудня 2013, 16:57

Весело , цікаво, змістовно пройшло святкування Нового року у нашому дружному колективі.

DSC09623

Жаданими гостями на святі, як і завжди, були Дід Мороз та Снігуронька. А ще вередлива Баба Яга, веселий клоун та смішний Карлсон.

DSC09826

DSC09713

Несподіваним гостем для дітей був символ Нового року – синій  кінь, який запросив дітей до ігор, хороводів, танців, вікторин.

DSC09751

DSC09744

Із подарунками на свято завітав велетенський білий ведмідь від ТОВ « Три Ведмеді». Він пригостив кожного морозивом і вручив різні подарунки.

DSC09805

Свято видалося цікавим, захоплюючим, змістовним.

DSC09669

Щасливі діти та задоволенні батьки залишали стіни нашої школи у гарному гуморі, з купою солодких подарунків та позитивних емоцій.

Любі діти! Ми чекаємо на ваше повернення до школи після зимових канікул здоровими та щасливими! Нехай Новий рік принесе тепло та благополуччя у наші родини.

Останнє оновлення на Неділя, 29 грудня 2013, 17:44