«Гармонія сердець» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 жовтня 2019, 09:09

Фестиваль «Гармонія сердець» - це фестиваль творчих дуетів дітей з інтернатних закладів та професійних артистів, які спільно підготують яскраві творчі номери та разом виступлять на великій сцені напередодні Нового року. Головна мета фестивалю - показати таланти особливих дітей, дати шанс показати себе, надати можливість проявити себе і повірити у себе. А ще – допомогти знайти нову сім’ю тим дітям, які її потребують! У цьому році до участі у фестивалі готуються наші талановиті діти – Містеревич Ольга, Кім Анастасія, Дмитрикова Анастасія. Фестиваль дає дітям унікальну можливість вийти на велику сцену разом з професійними артистами. Діти відчують себе справжніми зірками, здобудуть підтримку багатьох людей та віру у свої сили. Перед організаторами, волонтерами, вихователями стоїть досить складне завдання - підготувати якісні творчі номери з дітьми, допомогти дітям, незважаючи на всі труднощі, повірити у себе та розкрити себе на великій сцені. Термін реалізації проекту: вересень-грудень 2019 року. Проведення головного концерту фестивалю заплановано на 1 грудня 2019 року на сцені Запорізької обласної філармонії. Бажаємо нашим вихованцям успіхів, творчого натхнення, здійснення заповітної мрії!

0-02-05-254bc12094ec61758bb1201a3ca97ad100f7f6f255825c4f14082a1dadc8a680 2a616bfc

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 жовтня 2019, 09:13