В серцях кохання несемо PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 лютого 2019, 11:47

14 лютого - День святого Валентина! День, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніші у світі почуття – дружбу і кохання. Веселі конкурси до Дня святого Валентина в школі — невід'ємна частина сценарію Дня закоханих. Наші вихованці чудово провели час, взявши участь у цікавій програмі до Дня святого Валентина. Проводили захід у формі розважальної програми «Хто зверху?». Для команд хлопців і дівчат були підібрані оригінальні конкурси. А також проводилися конкурси для болільників, які активно брали участь, щоб допомогти своїм командам отримати найбільше балів. Потім активісти школи організували запальну дискотеку для старшокласників, на якій працювала «Скринька кохання». Свято пройшло бурхливо, цікаво і весело.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 лютого 2019, 20:28