Гарний настрій – це доброта і здоров’я PDF Друк e-mail
Четвер, 31 січня 2019, 10:55

Гарний настрій і усмішка – це ворота, через які в людину може потрапити багато хорошого. Вчені довели, що сміх збуджує центри позитивних емоцій, створює хороший настрій, допомагає жити, вчитися і працювати. Лікарі дослідили, що люди, які позитивно дивляться на світ, мають сильніший імунітет. Наші дітлахи особливо цього потребують. А ми, в свою чергу, намагаємося тримати вихованців на хвилі позитиву весь час. І ось ми дуже весело і завзято провели один із таких заходів під назвою «Гарний настрій – це доброта і здоров’я». Якщо діти і дорослі, збираючись на свято, не захопили з собою гарний настрій, так ми його обов’язково створимо!ÂÂ Під час проведення свята гарного настрою приємно було бачити задоволені, усміхнені обличчя; чути веселий сміх; спостерігати за здоровою та енергійною атмосферою в залі.

DSC 0441 DSC 0443

А ще для того, щоб почувати себе щасливо, треба обов’язково робити людям добро, хоч якесь маленьке. Повірте, настрій покращується зразу ж. Тож будьте добрими і творіть добро!

Останнє оновлення на Четвер, 31 січня 2019, 10:59