Свята та конкурси
День захисту дітей PDF Друк e-mail
Четвер, 06 червня 2019, 09:30

1 червня, у День захисту дітей, власники мотоциклів влаштували масовий «пробіг» містом та заїхали привітати вихованців Гуляйпільської спеціальної школи-інтернату — із солодкими гостинцями. Від таких колоритних «залізних коней» і не менш колоритних вершників діти прийшли у шалене захоплення — кожному хотілося як не сісти за кермо, то хоча б ретельно оглянути мотоцикли і обов’язково помацати.
Ще більше щастя відчули, коли директор школи дозволив все ж прокотитися, але дуже обережно й під пильним наглядом вихователів, правоохоронців та самих байкерів. Тож, під дитяче радісне «ураааааааа!» на території школи почався сумісний тест-драйв.

Останнє оновлення на Четвер, 06 червня 2019, 09:34

Останній дзвінок PDF Друк e-mail
Вівторок, 04 червня 2019, 20:48

Крім країн, позначених на географічних картах, є велика густонаселена Країна Дитинства, звідки тече могутня річка людського життя, де все і починається. І сьогодні в нашій дружній шкільній родині знову свято. Свято Останнього дзвоника, свято дитинства, свято початку довгожданних літніх канікул! Усією шкільною родиною ми вітали наших випускників. Нашу радість, веселий настрій з нами сьогодні розділили наші друзі із Запорізької митниці – Сідашова Наталя та Титаренко Андрій. Вони привітали дітлахів і дорослих із закінченням навчального року і подарували три велосипеда. Родзинкою свята стала поява мультяшних героїв – Маші і Ведмедя, які чудово розважили дітей і дорослих. Найщиріші слова подяки адресуємо всім педагогам, працівникам закладу, батькам у вихованні наших дітей. Бажаємо всім присутнім міцного здоров’я, добра, злагоди, любові, нашим дітям - веселого і радісного літечка, випускникам – успішного і щасливого життя.

Останнє оновлення на Вівторок, 04 червня 2019, 20:56

День вишиванки PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 травня 2019, 10:06

Як говорить народне прислів’я: «Без верби і калини - нема України». До сказаного слід додати: «І без вишивки». Тому, що вишиваний рушник і вишита сорочка давно стали українськими народними символами – оберегами краси, здоров’я, щасливої долі, родової пам’яті, святості та любові.

16 травня День вишиванки об’єднав дружню родину нашої школи. Переважна більшість учнів і працівників школи прийшли до школи у вишиванках. Зранку на хвилях шкільної радіогазети прозвучало гарне привітання. Потім наші вихованці взяли участь у районному заході – яскравій і урочистій Ході вишиванок. А у клубі наші артисти – зірочки вітали з цим чудовим святом усю нашу шкільну родину.

Хай у ваших оселях розквітне калина, оживуть птахи й квіти на полотнах! Ми – українці, яких об’єднує у велику родину любов до рідної землі, до пісні, до вишивки.DSC 1003

Останнє оновлення на Вівторок, 21 травня 2019, 18:14

День перемоги PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 травня 2019, 10:14

І знову перед нами гостинно відчиняють двері жителі селища Залізничне. Сьогодні, 9 травня, ми вітаємо наших земляків з Днем Перемоги над нацистами в Другій світовій війні. Бажаємо усім миру, злагоди, сонячних днів, щасливого сьогодення і майбуття!

0-02-05-71b94e76333484a738e5f6cdf9a34ac93086cb7780cd515855d0fadbeab3746f b1bbf2e7

Останнє оновлення на Неділя, 12 травня 2019, 12:24

9 травня PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 травня 2019, 08:07

9 травня ми не святкували, а гідно вшанували подвиг українського народу в Другій світовій війні: засвідчили повагу до всіх борців проти нацизму; увічнили пам'ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, злочинів проти людяності скоєних у роки війни. Ранок в нашій школі розпочався з виготовлення маків - як символу пам'яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів починаючи з 1914 року. Деякі групи дітей виготовляли їх із кольорового паперу, а інші - шили із червоних клаптиків. Учні 6-8 класів випустили стіннівку в якій висвітили події Другої світової війни. Під час лінійки "пам'яті" діти пригадали, як готують солдатський куліш, та які інгридієнти він включає в себе - оскільки весняний дощик не дозволив це зробити на природі. Не оминули згадкою і про події , які на сході країни. Дорослі бажали дітям мирного неба, і щоб кожен день дарував їм радісний дзвінкий сміх.

0-02-05-bdc55742fb8741369f1ef204a1a37dfb58db2ed83a6b266c392d6a1bb42c477f 3abbec5b

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 травня 2019, 16:15

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>