Свята та конкурси
День української писемності та мови PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 листопада 2017, 09:54

Сьогодні, 9 листопада, українці відзначають День української писемності та мови. Цього дня також церква вшановує пам'ять преподобного Нестора-літописця. Святого називають першим істориком Київської Русі й вважають, що саме з нього починається писемна українська мова. Саме в цей день, з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури, проводився ХVII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Педагоги та учні нашої школи не були до цього байдужими, і брали активну участь у написанні диктанту "Наші пісні".
У школі була виставка цікавих матеріалів, щодо цього свята. Діти на уроках української мови писали диктанти по техніці безпеки. Так, Пальчевська Валерія (8-А кл.), Рибка Єлизавета (8-А кл.), Омеляненко Микола (9- Б), Роман Максим (10 кл.), Цуркан Костянтин ( 10 кл.), отримали гарний результат з диктанту.  Гурток "Черемшина" знову покликав дітей до себе на гостину. За чашкою чаю, вони розповідали про найцікавіші факти про рідну мову, прислів'я та приказки, вірші та крилаті вислови про рідну мову. На гостину завітали гості - Галя та безграмотний Стецько, який хотів тільки їсти, а не вчитися. Саме такі вчинки Стецька, ще раз нагадали дітям, що грамоті треба вчитися все життя.
Тому, цей день в історії людства, надовго запам'ятається як дорослим так і дітям. А ми, українці, будемо вболівати за рідне слово, вірити в його чарівну силу, адже воно того варте, бо це мова нашої країни.

3r4Ec-wcdeM

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 листопада 2017, 09:58

Шкільний ярмарок PDF Друк e-mail
П'ятниця, 27 жовтня 2017, 11:28

Увага! Увага!

Спішіть - поспішайте!

Господарі й гості,

Глядіть, не минайте!

На ярмарок прошу гуртом, поодинці,

Чекають на всіх

Тут чудові гостинці.

На ярмарку нашім чудовім, багатім,

Є чим дивуватись і є, що придбати!

Тут щедрі дарунки із саду й городу,

Тут пісні і жарти - усім в нагороду!

Такими словами розпочався у нашій школі ярмарок. Він буває восени, коли зібрано врожай. І чого тут тільки немає: помідори і яблука, часник і цибуля, кавуни і гарбузи... Йшли не тільки для того, щоб продати та купити, а й щоб душею відпочити, на інших подивитись і себе показати.

Останнє оновлення на Середа, 01 листопада 2017, 13:25

Свято Хеллоуїна PDF Друк e-mail
П'ятниця, 27 жовтня 2017, 07:56

Все частіше свято Хеллоуїна відзначають усією родиною. У нашій школі теж з'являється традиція переодягатися і влаштовувати костюмовані вечори. Гамірно і весело відзначити Хеллоуїн нам допоміг заздалегідь підготовлений сценарій.ÂÂ Діти дуже рухливі і для них просто життєво необхідно багато руху і яскравих емоцій. Вони з великим задоволенням переодягалися, фарбувалися, грали в ігри, танцювали. Все це проходило в невимушеній атмосфері. ÂÂ Діти дуже люблять, коли на деякий час можна відійти від правил і накричаться досхочу. Тож наша мета - створити гарний настрій для всіх та сприяти згуртуванню учнівського колективу, була досягнута.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 жовтня 2017, 08:13

День захисника України PDF Друк e-mail
Субота, 14 жовтня 2017, 08:05

Дорогі чоловіки!
Прийміть щирі вітання

зі святом, що уособлює

доблесть і героїзм усіх

поколінь нашого народу,

оборонців та визволителів рідної землі,

з Днем захисника Вітчизни!

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка не раз рятувала наш народ від ворожої навали. Його здавна шанували наші предки, особливо козаки, воїни Української повстанської армії – всі, хто захищав Україну і просив допомоги у Небесних Сил. Тому не випадково саме в цей день ми відзначаємо і велике релігійне свято, і День українського козацтва, вшановуємо воїнів УПА, вшануємо воїнів АТО.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 жовтня 2017, 12:06

Міжнародний День музики в школі PDF Друк e-mail
Субота, 07 жовтня 2017, 08:50

Музика – це дивовижне мистецтво, без якого неможливо уявити наше життя. Вона супроводжує нас всюди, впливаючи на наш настрій і проникаючи в наші думки і почуття. 1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний День музики. Концертною програмою зустріли це свято і в нашій школі. Цей захід проходив у два етапи – для старших учнів і для малюків. Метою заходу було створити атмосферу духовного спілкування учнів з музикою; розвивати естетичний і художній смак учнів, творчі здібності; розширити знання про світ музичного мистецтва; виховувати інтерес та любов до музики. Концертна програма була різноманітною. В ній звучали класичні твори, сучасні, народні та естрадні пісні, поетичні рядки, загадки, історичні факти. Завжди з великим задоволенням наші дітлахи відвідують усі музичні заходи в школі. Ось і зараз це було справжнє свято душі. Учасники і глядачі отримали безліч позитивних емоцій!

Останнє оновлення на Субота, 07 жовтня 2017, 08:59

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>