< квітня 2017 >

Весна іде, красу несе PDF Друк
Виховна робота - Гурткова робота

Гарна пора – весна, а ще краще, коли багато вільного часу. Складаючи календар заходів на весняних канікулах, ми враховуємо всі побажання учнів та педагогів, плануємо роботу на канікулярний час так, щоб дітям не було нудно, і вони були зайняті. Ми проводили екскурсії, спортивні змагання, вікторини, розважальні програми, конкурси дитячої творчості.А ще знаходили час збігати на футбольне поле, поганяти на велосипедах.

Особливо хочеться відмітити роботу гуртка "Умілі руки". Дитяча творчість завжди дивує своєю фантазією.

Під керівництвом Коханюк Ю.С. було організовано, виготовлено та продемонстровано виставку поробок з природнього матеріалу "Весна іде, красу несе!"

Інші учні разом з вихователем Маритиненко Н.П. виготовили з підручних матеріалів героїв улюблених мультфільмів.

З кольорового паперу створили кумедник розбишак з "Лунтика" Вупселя та Пупселя

А з яскравих та різноманітних гудзиків хлопчики та дівчатка виготовили аплікацію до улюбленого мультика "Дамбо"

А найменшим учням сподобалась історія про "Їжачка в тумані"

03.04 i1f0HTKha3w

mCsG7bRqhYg GjIa3b5Gi5M

Але час так швидко минає! Тепер діти з нетерпінням вже будуть чекати літнього відпочинку.