Головне меню

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?
 

АвторизаціяПереклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті

Інформація

Вихідні PDF Друк e-mail
Написав Makcim   
Неділя, 16 лютого 2014, 16:47

15 лютого, субота. Стрітення. Вже стало доброю традицією у школі відзначати це свято. Спочатку літи порозважалися на зимово-весняних розваг, поводили хороводи.

DSCN2817

DSCN2812

DSCN2814

Освячена цього дня свічка називалися "стрітенською", "громницею" і запалювали для захисту оселі від блискавки й грому.

DSCN2825

От і ми свічку - "громницю" запалили, а потім усі вийшли на шкульне подвір'я, де весело спалили опудало Зими і закликали Весну.

16 лютого у нашій школі відбулися цікаві заходи. Мабуть, кожен відомий нам чоловік, хоча б раз у житті плакав по-дорослому. Причини сліз бувають досить різні, відношення до них також різне. Тож сьогодні учасники засідання дискусійного клубу «Діалог» висловили свою думку про те, коли чоловічі сльози їм зрозумілі. Деякі діти запевняють, що сльози сприймають як невиправну слабкість, а деякі упевненні, що навіть із сухими очима може плакати душа, бо все залежить від ситуації, настрою, емоційності. Старшокласники пригадали, як кожен із них колись плакав через фізичний біль чи образу, нерозділене кохання чи поразку у спорті, несправедливе покарання чи зраду друга, нечесне

суддівство чи розчарування. А ось сльози не тверезої людини викликають двоякі емоції: одні жаліють таких, а інші ненавидять. Цікаву інформацію видав Гарус Т.: людські сльози мають цілющі властивості – лікують рани та сприяють кращому росту кімнатних рослин. Та самі приємні сльози – сльози щастя, були майже у кожного. 

DSCN2837

У рамках підготовки до щорічного конкурсу «Люби і знай свій рідний край» дітям було запропоновано прийняти участь у виставці дитячих робіт, зроблених своїми руками. Цуркан К. виявив особисті творчі здібності при виготовленні виробів із дерева. Особливо гарними були змайстровані Костею стілець для ляльки, підставка під посуд та горщик для квітів із прищіпок. 

DSCN2835

Сьогодні, маючи вдосталь вільного часу, дівчата – старшокласниці вчили малюків доглядати за волоссям,  робити гарні зачіски. Адже малеча самостійно не може створити ніякої зачіски, складнішої за хвіст. Отримавши приголомшливий, на їх думку, результат, навіть коротко волосі дівчатка вирішили відрощувати волосся, змінити зачіски. Думається, мріям дівчаток про довге волосся судилося збутися. 

DSC06170

Гарні зачіски зробили свою справу: щасливі діти та задоволені від того дорослі. Кращого годі й бажати!    

DSC06171


 

Останнє оновлення на Неділя, 16 лютого 2014, 17:02
 
Copyright © 2012 by Jester.