Веселий недільний відпочинок PDF Друк e-mail
Неділя, 19 січня 2014, 13:31

У той час, коли група дітей подорожувала до ставка, малюки влаштували особисте свято. Вони одяглися в найкращий одяг, зав’язали бантики, а Богданчик навіть у краватку нарядився. І все це для того, щоб виглядати святково поряд зі своїми улюбленими іграшками, саме для яких вони сьогодні влаштували своє радісне свято.Діти познайомили присутніх зі своїми зайчиками та ведмедиком, слоником та крокодилом… Крім того, повторили назви кольорів та їх відтінків з допомогою одягу на іграшках-звірятах. А на останок вони говорили лагідні слова своїм улюбленцям, від чого ставали добрішими та ніжнішими, співчутливими та люблячими.

DSC05922

Двоє восьмикласників та учні 9-го класу зацікавились технікою виготовлення аромасоше. Сьогодні вони виготовили вузлики-заспокійлики із різними травами (м’ятою, лавандою та валер’яною), які люб’язно вручили друзям, котрим, на їх думку, не завадять ці подаруночки. Чарівний аромат духм’яних трав рознісся не лише  коридорами, а й кімнатами спального корпусу.

DSC05923

DSCN2591

Для того, щоб у дітей ніколи не виникло думок «Мені сумно» чи то «Я нікому не потрібний» вони знаходяться під постійним контролем дорослих, займаючись певним видом діяльності, спілкуванням між собою, а щоб зняти емоційну напругу залюбки грають в рухливі ігри на дитячому майданчику. Ігри ці різні: для малюків і старших дітей, в більшості своїй ті, які не вимагають підготовчої роботи та якихось приладів. Діти проявляють творчість, винахідливість, ініціативу. Цього разу також було дуже весело!!!

DSC05926

А ще діти нашої школи ходоли до ставка, щоб теж від святкувати Водохрещення.

DSCN2578

DSCN2585