Гурткова робота
У майстерні письменника. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 27 жовтня 2017, 11:57

Гурток''Черемшина'' знову покликав дітей до себе на гостину. За чашкою кави та солодощів діти поринули у світ поезії. Пригадали письменників та поетів , милозвучність та поетичність їх віршів. Захопливий подих туги, глибокі та людяні почуття, ніжність та любов - пронизують серце твори українських письменників. У них - подих і мудрість століть, душа нашого народу.

EDGDFU3pkrQ

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 жовтня 2017, 12:00

Happy English PDF Друк e-mail
П'ятниця, 27 жовтня 2017, 08:13

Хеллоуїн у школі останнім часом відзначається все частіше, адже це свято є чудовим приводом для цікавого дозвілля. Цього четверга вихованці гуртка «Happy English» також відзначили це свято за всіма традиціями. Діти вибирали собі образи і перевтілювалися за допомогою аквагриму, виготовили власні «pumpkin», співали хеллоуїнські пісні на англійській мові. Потім провели розважально-пізнавальну гру, де вони командами змагалися між собою. В кінці заняття кожен учень отримав солодощі із словами «trick or treat».

20171026 155310

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 жовтня 2017, 08:20

Гурток "Happy English" PDF Друк e-mail
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 08:20

Гурток "Happy English" для дітей початкової школи. Робота з картками та поповнення лексичного матеріалу, активні фізхвилинки, вивчення пісень на англійській мові. Цікаві заняття, веселі свята за англійськими традиціями.

W fTlTlpuGo

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 жовтня 2017, 08:22

Мовно-літературний гурток PDF Друк e-mail
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 08:14

З Україною в серці.Â Під таким гаслом стартував мовно - літературний гурток "Черемшина". Діти слухали пісні про Україну, адже український народ возвеличував своїх синів - захисників рідного краю - піснях. У них - подих і мудрість століть, душа нашого народу, його історія. Запам'ятовували учні цікаві вислови, зокрема згадали Т.Шевченка, Лесю Українку, І.Франка. Прослухали урочистий музичний твір, зокрема гімн України та пригадали символи нашої держави. А розмальовки, які вони отримали, ще раз нагадали дітям, що Україна у нас єдина й найкраща!

QN79XjjAGSM

Останнє оновлення на Четвер, 26 жовтня 2017, 07:53

Весна іде, красу несе PDF Друк e-mail
Написав Alyona
Неділя, 02 квітня 2017, 00:17

Гарна пора – весна, а ще краще, коли багато вільного часу. Складаючи календар заходів на весняних канікулах, ми враховуємо всі побажання учнів та педагогів, плануємо роботу на канікулярний час так, щоб дітям не було нудно, і вони були зайняті. Ми проводили екскурсії, спортивні змагання, вікторини, розважальні програми, конкурси дитячої творчості.А ще знаходили час збігати на футбольне поле, поганяти на велосипедах.

Особливо хочеться відмітити роботу гуртка "Умілі руки". Дитяча творчість завжди дивує своєю фантазією.

Під керівництвом Коханюк Ю.С. було організовано, виготовлено та продемонстровано виставку поробок з природнього матеріалу "Весна іде, красу несе!"

Інші учні разом з вихователем Маритиненко Н.П. виготовили з підручних матеріалів героїв улюблених мультфільмів.

З кольорового паперу створили кумедник розбишак з "Лунтика" Вупселя та Пупселя

А з яскравих та різноманітних гудзиків хлопчики та дівчатка виготовили аплікацію до улюбленого мультика "Дамбо"

А найменшим учням сподобалась історія про "Їжачка в тумані"

03.04 i1f0HTKha3w

mCsG7bRqhYg GjIa3b5Gi5M

Але час так швидко минає! Тепер діти з нетерпінням вже будуть чекати літнього відпочинку.

Останнє оновлення на Середа, 05 квітня 2017, 09:32

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>