Головне меню

Опитування

Що ви найбільше хотіли би бачити на шкільному сайті?

Авторизація

Переклад сайту

Русский языкEnglish

Хто на сайті

На даний момент 48 гостей на сайті

Інформація

Правова сторінка
Начальник сектору кримінальної міліції PDF Друк e-mail
Написав Makcim   

DSC07880

Начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Гуляйпільського РВ ГУМВС України в Запорізькій області.

Капітан міліції Глінкова Ю.І. 

Останнє оновлення на Понеділок, 14 квітня 2014, 12:07

Профілактика правопорушень PDF Друк e-mail
Написав Makcim   
П'ятниця, 03 лютого 2017, 15:57

У нашій школі багато уваги приділяється роботі з учнями-порушниками поведінки. проводили корекційну роботу, лінійки дисципліни, засідання з активом школи та ін. На одному з таких засідань Ради профілактики правопорушень з проблемними учнями провели бесіду щодо правил поведінки і спілкування в колективі, анкетування і тренінг "Який я ?".

1486060741701 1486060791665

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 лютого 2017, 16:07

Мораль і закон PDF Друк e-mail
Написав Makcim   
Четвер, 22 грудня 2016, 18:37

Ми громадяни України, частина великого народу, великої родини. Україна  чекає на молодих, енергійних, розумних, знаючих свої права і обов'язки а головне патріотично налаштованих людей, які серцем і душею вболівають за свою країну. Тому 22 грудня вихователями Копасовим О.М. та Моісєєвою Т.М. за участю старшого інспектора Гуляйпільського відділення поліції Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області капітаном поліції Глінкової Ю.І. та інспектором РВКВІ Мороз Дар'єю Олександрівною була проведена виховна година "Мораль і закон". Метою якої було формування громадянської культури в старшокласників. 

DSC03934 DSC03939

На заході діти розгадували правові кросворди, розбирали життєві ситуації, працювали з індивідуальними картками, відеосюжетами, грали в ігри, проходили бліцопитування. На завершення заходу діти отримали пам'ятки молодого громадянина України і пообіцяли всім присутнім дорослим бути законослухняними.

Останнє оновлення на Четвер, 22 грудня 2016, 18:52

Знай свої права дитино PDF Друк e-mail
Написав Makcim   
П'ятниця, 02 грудня 2016, 15:38

1 грудня вихователі Копасов О.М. та Моісєєва Т.М. провели годину спілкування "Знай свої права, дитино", з учнями 3-А, 5 класів.

IMG 1918

Учні дізналися, що людина - найцініший скарб на Землі, а найбільше її багатство - діти.

Останнє оновлення на Вівторок, 06 грудня 2016, 20:08

Права дитини PDF Друк e-mail
Написав Alyona   
Вівторок, 22 листопада 2016, 10:53

Я хочу жити, я маю право! Я маю право на права!

Я маю право на журнали, газету, комікс і книжки.

Я маю право жить в добрі. Я хочу їздить в табори.

Я маю право. Я - дитина. А ще я хочу бути здоровою.

Я маю право на житло, батьків, освіту і на друзів!

DSCN9375 DSCN9363   

У нашій великій класній родині відбулася інформаційно-розважальна програма для учнів 3-4 класів "Знай свої права та обов`язки", яку підготували вихователі  Мартиненко Н.П. та Вовк О.Ю. Метою заходу була розповідь дітям про їх права та обов`язки, вчити відрізняти права від обовязків, закріпити їх у пам`яті. Розвивати культуру дітей, ввічливість, чесність, людяність. Виховувати дисциплінованість, повагу до товаришів. По закінченню інформаційної програми було проведено конкурсно-розважальну програму "Казковий світ", в якій діти брали участь у конкурсі малюнка із заплющеними очима, відгадувані загадок, розвязуванні "хитрих" задач, тестового лабіринту "Жарт за жартом", анкетуванні. Проводились різні цікаві ігри, в яких перемогла дружба та добро. Отже, діти дійшли до висновку: "Людина починається з добра"

Останнє оновлення на Вівторок, 22 листопада 2016, 14:33

Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2
Copyright © 2012 by Jester.