Правова сторінка
Начальник сектору кримінальної міліції PDF Друк e-mail

DSC07880

Начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Гуляйпільського РВ ГУМВС України в Запорізькій області.

Капітан міліції Глінкова Ю.І.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 квітня 2014, 12:07

Правове виховання учнів PDF Друк e-mail
Субота, 21 березня 2020, 14:44

У нашій школі приділяється велика увага вихованню учнів. Педагогами закладу було розроблено буклети і пам’ятки для вихованців.

БУКЛЕТ «Бережи себе від біди»

Безымянный1111

Останнє оновлення на Субота, 21 березня 2020, 15:00

Стоп булінг PDF Друк e-mail
Четвер, 23 січня 2020, 12:48

До школи завітали представники  поліції та уповноваженого органу з питань пробації, щоб розповісти дітям про булінг. Прояв жорстокості - називають словом " булінг".Ціль цього візиту - сприяти протистоянню різним видам насильства; сприяти оволодінню інформацією про юридичний захист та психологічну допомогу; сприяти формуванню вміння розпізнавати різні види насильства. Учням пояснили поняття " булінг", показали через презентацію наявну ситуацію в Україні. Адже, на превеликий жаль, до нашого часу, прояв жорстокості не зникає у дитячому світі, а лише набуває більших масштабів та страшних наслідків.  Старшокласники разом із дорослими дискутували та робили висновки.

Останнє оновлення на Четвер, 23 січня 2020, 12:51

Урок "Права дитини" PDF Друк e-mail
Четвер, 19 вересня 2019, 11:59

Урок починається з загального знайомства та представлення теми. Вчитель історії і права Моїсєєва Т.М. у цікавій інтерактивній формі розповідає учням про те, які права і обов'язки гарантує їм держава.

Останнє оновлення на Четвер, 19 вересня 2019, 12:14

Візит поліції PDF Друк e-mail
Середа, 06 лютого 2019, 10:56

П'ятого лютого до школи завітали представники з поліції.

Ціль приїзду: розказати про правила поведінки та культуру в громадських місцях та в школі, та які методи покарання за правопорушення. Тому, для учнів старших класів, була проведена бесіда з цих питань. На зустрічі були як питання, так і відповіді. Адже, такі заходи з правоохоронними органами допомагають педагогам у вихованні підростаючого покоління.

Останнє оновлення на Середа, 06 лютого 2019, 14:27

<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>