Правова сторінка
Начальник сектору кримінальної міліції PDF Друк e-mail

DSC07880

Начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Гуляйпільського РВ ГУМВС України в Запорізькій області.

Капітан міліції Глінкова Ю.І.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 квітня 2014, 12:07

Профілактика правопорушень PDF Друк e-mail
П'ятниця, 03 лютого 2017, 15:57

У нашій школі багато уваги приділяється роботі з учнями-порушниками поведінки. проводили корекційну роботу, лінійки дисципліни, засідання з активом школи та ін. На одному з таких засідань Ради профілактики правопорушень з проблемними учнями провели бесіду щодо правил поведінки і спілкування в колективі, анкетування і тренінг "Який я ?".

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 лютого 2017, 16:07

Мораль і закон PDF Друк e-mail
Четвер, 22 грудня 2016, 18:37

Ми громадяни України, частина великого народу, великої родини. Україна  чекає на молодих, енергійних, розумних, знаючих свої права і обов'язки а головне патріотично налаштованих людей, які серцем і душею вболівають за свою країну. Тому 22 грудня вихователями Копасовим О.М. та Моісєєвою Т.М. за участю старшого інспектора Гуляйпільського відділення поліції Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області капітаном поліції Глінкової Ю.І. та інспектором РВКВІ Мороз Дар'єю Олександрівною була проведена виховна година "Мораль і закон". Метою якої було формування громадянської культури в старшокласників.

DSC03934 DSC03939

На заході діти розгадували правові кросворди, розбирали життєві ситуації, працювали з індивідуальними картками, відеосюжетами, грали в ігри, проходили бліцопитування. На завершення заходу діти отримали пам'ятки молодого громадянина України і пообіцяли всім присутнім дорослим бути законослухняними.

Останнє оновлення на Четвер, 22 грудня 2016, 18:52

Знай свої права дитино PDF Друк e-mail
П'ятниця, 02 грудня 2016, 15:38

1 грудня вихователі Копасов О.М. та Моісєєва Т.М. провели годину спілкування "Знай свої права, дитино", з учнями 3-А, 5 класів.

IMG 1918

Учні дізналися, що людина - найцініший скарб на Землі, а найбільше її багатство - діти.

Останнє оновлення на Вівторок, 06 грудня 2016, 20:08

Права дитини PDF Друк e-mail
Написав Alyona
Вівторок, 22 листопада 2016, 10:53

Я хочу жити, я маю право! Я маю право на права!

Я маю право на журнали, газету, комікс і книжки.

Я маю право жить в добрі. Я хочу їздить в табори.

Я маю право. Я - дитина. А ще я хочу бути здоровою.

Я маю право на житло, батьків, освіту і на друзів!

DSCN9375 DSCN9363

У нашій великій класній родині відбулася інформаційно-розважальна програма для учнів 3-4 класів "Знай свої права та обов`язки", яку підготували вихователі  Мартиненко Н.П. та Вовк О.Ю. Метою заходу була розповідь дітям про їх права та обов`язки, вчити відрізняти права від обовязків, закріпити їх у пам`яті. Розвивати культуру дітей, ввічливість, чесність, людяність. Виховувати дисциплінованість, повагу до товаришів. По закінченню інформаційної програми було проведено конкурсно-розважальну програму "Казковий світ", в якій діти брали участь у конкурсі малюнка із заплющеними очима, відгадувані загадок, розвязуванні "хитрих" задач, тестового лабіринту "Жарт за жартом", анкетуванні. Проводились різні цікаві ігри, в яких перемогла дружба та добро. Отже, діти дійшли до висновку: "Людина починається з добра"

Останнє оновлення на Вівторок, 22 листопада 2016, 14:33

Більше статтей...